MMA PLFAME MMAPopek czeka na następną walkę w FAME MMA: Podejmuję rękawicę i rozje… komuś czaszkę!

Popek czeka na następną walkę w FAME MMA: Podejmuję rękawicę i rozje… komuś czaszkę!

Popek Monster (4-4) z niecierpliwością czeka na swój następny pojedynek. Popularny raper wyznał kiedy możemy spodziewać się jego drugiego starcia w FAME MMA.

42-latek miał wystąpić w walce wieczoru dziewiątej edycji, gdzie zmierzyłby się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim. ”Król Albanii” doznał kontuzji i w jego miejsce wszedł Gabriel ”Arab” Al-Sulwi.

Niewykluczone, że Popek już przy najbliższym starciu zawalczy o pas wagi ciężkiej. Kto będzie przeciwnikiem? Parokrotnie wspominało się o Piotrze Piechowiaku, który już dwukrotnie z dobrej strony pokazał się w freakowej organizacji.

Popek nie może doczekać się drugiej walki w FAME MMA!

Popek Monster (4-4) z niecierpliwością czeka na swój drugi pojedynek w FAME MMA. ”Król Albanii” następną walkę stoczy w… listopadzie!

Miesiąc przed grudniem. Podejmuję rękawice i rozje… komuś czaszkę – zapowiedział Popek

Popek po kontuzji wraca do treningów. Jak na razie bieganie, ale już niebawem będzie mata i ciężkie treningi. 

Warto wspomnieć, że w ostatnich dniach Super Express donosił o potencjalnej walce z popularnym strongmanem. Mowa tu o starciu ”Króla Albanii” z Krzysztofem Radzikowskim.

Krzysztof Radzikowski to zaj**isty gość i jak najbardziej jestem zainteresowany. Z tego co wiem, są już prowadzone rozmowy – powiedział Michał Baron w rozmowie z Real Pharm

Zobacz także:

Roberto Soldić został zapytany o walkę z Don Kasjo: Chcesz mnie zobaczyć w więzieniu?

Czy Fame MMA zostanie zasili wkrótce kolejny sportowiec? Roberto Soldić w mocnych słowach komentuje niecodzienną propozycję!

Don Kasjo: Nie będę gościem, którym mordę sobie będą wycierać! [WIDEO] Widzieliście?

Mimo że od walki minął już ponad tydzień, to Don Kasjo nie składa broni. Bohater walki wieczoru gali Fame MMA 10 udzielił ostatnio wywiadu naszemu portalowi. W rozmowie z Arkadiuszem Hnidą poruszał przede wszystkim tematy związane z jego pojedynkiem z Normanem Parke.