MMA PLRoberto SoldicRoberto Soldić został zapytany o walkę z Don Kasjo: Chcesz mnie zobaczyć w więzieniu?

Roberto Soldić został zapytany o walkę z Don Kasjo: Chcesz mnie zobaczyć w więzieniu?

Czy Fame MMA zostanie zasili wkrótce kolejny sportowiec? Roberto Soldić w mocnych słowach komentuje niecodzienną propozycję!

Ostatnie wydarzenia w świecie polskiego MMA sprawiają, że granica pomiędzy freak fightami a sportem zawodowym powoli się zaciera. Przykładem takich działań jest między innymi nawiązana ostatnio współpraca pomiędzy Fame MMA, a Amatorską Ligą MMA i Armia Fight Night czy starcie Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke w walce wieczoru gali Fame MMA 10.

Czy w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych zestawień postaci ze świata sportu, z celebrytami? Tego bez wątpienia chcieliby kibice, którzy często pytają zawodników o ewentualną walkę na Fame MMA. Takie pytanie otrzymał między innymi Roberto Soldić, mistrz kategorii półśredniej organizacji KSW. Chodziło tu o starcie z Kasjuszem Życińskim.

Jaka była reakcja Chorwata?

Chcesz mnie zobaczyć w więzieniu?

Czy sądzicie, że ewentualne starcie byłoby aż tak jednostronne, jak sugeruje to reakcja Soldica?

Zobacz także:

Popularny strongman zadebiutuje w FAME MMA? Mówi się o walce z Popkiem!

To będzie nowy nabytek organizacji FAME MMA? Michał ”Boxdel” Baron w rozmowie z Real Pharm zdradził, że najprawdopodobniej są prowadzone negocjacje z Krzysztofem Radzikowskim. Wspomina się też już o potencjalnym rywalu w debiucie!