MMA PLFENPolski zawodnik MMA wraca do zdrowia! To była wojna o życie ”od lutego byłem zajęty walką z nowotworem!”

Polski zawodnik MMA wraca do zdrowia! To była wojna o życie ”od lutego byłem zajęty walką z nowotworem!”

To jest zawsze bolesna i trudna walka w życiu! Oktawian Daniel Olejniczak (3-4-1) przeżywał ciężkie chwile, ale wraca do zdrowia. W lutym bowiem rozpoczęła się jego walka z nowotworem.

34-latek ostatni pojedynek stoczył w październiku 2020 roku. Oktawian wystąpił na Fight Exclusive Night 30, gdy we Wrocławiu został znokautowany w starciu z Piotrem Poniedziałkiem.

Wcześniej Olejniczak swoje pojedynki toczył na wyspach. Oktawian aż pięciokrotnie wystąpił w BAMMA. To nie koniec, bo pojawiały się też start w prestiżowej organizacji Brave CF.

Wojownik Oktawian Daniel Olejniczak!

To są zawsze bardzo ciężkie chwile! Oktawian Daniel Olejniczak w lutym rozpoczął walkę z nowotworem. Na szczęście zawodnik mieszanych sztuk walki dochodzi do zdrowia – o czym wspomniał w mediach społecznościowych.

Sorry ze mnie chwilę nie było ale od lutego byłem zajęty walką z nowotworem. Po dwóch operacjach i trzech cyklach chemii wracam do zdrowia. Jeszcze dwa miesiące przymusowego odpoczynku i melduje się na macie. Mam do podziękowania wielu dobrym ludziom którzy wiedzieli i zrobili wszystko co mogli aby mnie wesprzeć przez ostatnie siedem miesięcy .. Ale te podziękowania postaram się dostarczyć osobiście. Piona 🖐️

Olejniczak

Zobacz także:

To najprawdopodobniej będzie rywalka Polskiego Kena na MMA VIP 3! Co wy na to?

Organizacja Marcina Najmana – MMA VIP zapowiedziała w mediach społecznościowych zorganizowanie pierwszej w Polsce walki kobiety z mężczyzną. We wpisie informującym o tego typu przedsięwzięciu organizatorzy zamieścili także podpowiedź w kwestii konkretnego zestawienia.

Nowy rywal Normana Parke na gali EFM SHOW 2! Znane nazwisko! Zaskoczeni?

Norman Parke z nowym rywalem na galę EFM SHOW 2! Podczas wydarzenia w Sofii, pierwotnego rywala „Stormina” zastąpi Maciej „Irokez” Jewtuszko!