MMA PLNajnowszeOktagonPolak zawalczy w turnieju organizacji Oktagon MMA! W grę wchodzą duże pieniądze!

Polak zawalczy w turnieju organizacji Oktagon MMA! W grę wchodzą duże pieniądze!

To jest świetna wiadomość! Polski akcent pojawi się podczas turnieju u naszych sąsiadów. Mowa o organizacji Oktagon MMA. Łukasz Siwiec to nasz reprezentant, który stanie przed szansą wygrania naprawdę dużych pieniędzy.

Siwiec

31-latek w ostatnim starciu zdobył pas organizacji Babilon MMA. Siwiec w drugiej odsłonie (duszeniem zza pleców) poddał niepokonanego wtedy Konrada Rusińskiego. Wcześniej Siwiec również pokazywał się z dobrej strony. Polak pokonywał przed czasem Alessandro Botti, Konrada Iwanowskiego oraz Kacpra Bróździaka.

Siwiec jedynej przegranej w zawodowej karierze doznał w 2019 roku. Polak wystąpił wtedy na Armia Fight Night 6, gdzie przegrał przed czasem z Tymoteuszem Łopaczykiem.

Duża szansa Polaka!

Oficjalnie nasz reprezentant Łukasz Siwiec (8-1) pojawi się w turnieju organizacji Oktagon MMA, gdzie w grę wchodzą duże pieniądze. Zwycięzca turnieju otrzyma nagrodę w wysokości 300 tysięcy euro – pula całego turnieju wynosi okrągły milion. Póki co nie znamy szczegółów odnośnie rywala i daty najbliższego starcia Polaka.

BOOM Mistrz Babilon MMA w turnieju o milion euro @OktagonOfficial Łukasz Siwiec pokaże im Polską Siłę i jej brutalność

Zobacz także:

Duffee mocno o rewanżu z De Friesem: Kto miałby uratować wagę ciężką? Jest bardzo nudny!

Todd Duffee (9-3) pojawił się w programie The MMA Hour, gdzie zabrał głos w sprawie walki wieczoru KSW 79. Amerykanin już w debiucie zawalczy o mistrzowski pas największej organizacji w naszym kraju. Todd wraca po dłuższej przerwie i stoczy rewanż po latach z aktualnym championem – Philem De Friesem (22-6). 37-latek uważa, że jest zawodnikiem, który może uratować wagę ciężką w organizacji KSW.

Kontrowersyjny pomysł UFC! Conor McGregor i Tony Ferguson trenerami w TUF-ie?

Według wielu opinii internautów to kontrowersyjny pomysł UFC! W sieci bowiem trwa dyskusja na temat tego, czy Conor McGregor i Tony Ferguson – czyli zawodnicy mający swój prime już dawno za sobą – zostaną trenerami w najnowszym TUF-ie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis