MMA PLNajnowszeConor McGregorKontrowersyjny pomysł UFC! Conor McGregor i Tony Ferguson trenerami w TUF-ie?

Kontrowersyjny pomysł UFC! Conor McGregor i Tony Ferguson trenerami w TUF-ie?

Według wielu opinii internautów to kontrowersyjny pomysł UFC! W sieci bowiem trwa dyskusja na temat tego, czy Conor McGregor i Tony Ferguson – czyli zawodnicy mający swój prime już dawno za sobą – zostaną trenerami w najnowszym TUF-ie.

Conor McGregor i Tony Ferguson trenerami w TUF

Najnowszy – trzydziesty pierwszy sezon reality show The Ultimate Fighter został już ogłoszony, ale osoby trenerów pozostają póki co tajemnicą UFC.

Conor McGregor i Tony Ferguson trenerami w TUF-ie?

Tajemnicą jednak tylko teoretycznie, bowiem kilka dni temu o propozycji zostania trenerem, opinię publiczną poinformował Conor McGregor. Irlandczyk w mediach społecznościowych poinformował, że otrzymał propozycję prowadzenia drużyny w najnowszym TUF-ie.

Dzień po ogłoszeniu Conora McGregora, kolejny były mistrz UFC poinformował kibiców, że również otrzymał podobną propozycję. Tony Ferguson, bo o nim mowa zdradził, że został zapytany o bycie trenerem w TUF 31 i, co ciekawe, sam mógł wybrać swojego trenerskiego przeciwnika.

Conor McGregor i Tony Ferguson mają za sobą przygodę w The Ultimate Fighter. Irlandczyk był trenerem w 22. sezonie, gdzie rywalizował z Uriahem Hallem, a Tony Ferguson jest zwycięzcą The Ultimate Fighter 13, gdzie występował w drużynie Brocka Lesnara.

Zobacz także:

To jest dopiero historia! Film z Mateuszem Murańskim z szansą na… Oscara! Widzieliście?

Zaskoczeni? Tak może być po informacji, która obiegła właśnie internet. Mateusz Murański wystąpił w filmie ”IO” Jerzego Skolimowskiego, który jest nominowany do Oscara.

Trener Raubo o walce Kamila Łaszczyka na FAME 17: Czy to upadek polskiego boksu?

Legendarny trener Zbigniew Raubo udzielił wywiadu kanałowi FansportuTV na YouTube, gdzie opowiadał między innymi o walce Kamila Łaszczyka na nadchodzącej gali FAME 17.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis