MMA PLNajnowszeKSWDuffee mocno o rewanżu z De Friesem: Kto miałby uratować wagę ciężką? Jest bardzo nudny!

Duffee mocno o rewanżu z De Friesem: Kto miałby uratować wagę ciężką? Jest bardzo nudny!

Todd Duffee (9-3) pojawił się w programie The MMA Hour, gdzie zabrał głos w sprawie walki wieczoru KSW 79. Amerykanin już w debiucie zawalczy o mistrzowski pas największej organizacji w naszym kraju. Todd wraca po dłuższej przerwie i stoczy rewanż po latach z aktualnym championem – Philem De Friesem (22-6). 37-latek uważa, że jest zawodnikiem, który może uratować wagę ciężką w organizacji KSW.

Duffee

Przypomnijmy, że Brytyjczyk stanie przed szansą zrewanżowania się za rok 2012. W grudniu wspomnianego roku Todd w UFC potrzebował 2 minut i czterech sekund na znokautowanie Phila De Friesa.

Aktualnie Phil De Fries może pochwalić się passą dziesięciu zwycięstw z rzędu. Phil w największej organizacji w naszym kraju jest niepokonany.

Todd Duffee zabiera głos!

Todd Duffee (9-3) w rozmowie z Arielem Helwanim skomentował nadchodzący powrót do klatki. Amerykanin zapewnia, że jest zawodnikiem, który może uratować wagę ciężką w KSW. Dodatkowo Todd powiedział, że aktualny mistrz polskiej organizacji jest nudny.

Kto miałby uratować wagę ciężką KSW jak nie Amerykanin? Jest bardzo nudny, metodyczny, wolny, dominujący. Ostatnio oglądałem jego walki. Na pewno się rozwinął od naszej pierwszej walki. Ma podobny styl jaki miał w przeszłości. Jest może mniej nerwowy.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

To jest dopiero historia! Film z Mateuszem Murańskim z szansą na… Oscara! Widzieliście?

Zaskoczeni? Tak może być po informacji, która obiegła właśnie internet. Mateusz Murański wystąpił w filmie ”IO” Jerzego Skolimowskiego, który jest nominowany do Oscara.

Trener Raubo o walce Kamila Łaszczyka na FAME 17: Czy to upadek polskiego boksu?

Legendarny trener Zbigniew Raubo udzielił wywiadu kanałowi FansportuTV na YouTube, gdzie opowiadał między innymi o walce Kamila Łaszczyka na nadchodzącej gali FAME 17.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis