MMA PLNajnowszeDaniel KolasińskiPolak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi!

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi!

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Kolasiński

“Cheetah” to zawodnik MMA i świetny kickboxer – trzykrotny mistrz Polski. Walczył w tej formule w takich organizacji jak Wirtuoz Challenge czy DSF Kickboxing Challenge. W organizacji Wirtuoz Challenge stoczył jedną walkę. Miała ona miejsce 22 września 2018 na pierwszej edycji, gdzie przegrał z Robertem Krasoniem.

Pas zawodowego mistrza Polski w K1 obronił na gali Piaseczno Fight Night VIII, gdzie na punkty pokonał Patryka Kochaja. Ostatnią organizacją kickboxerską, w której walczył było DSF Kickboxing Challenge. Walczył tam m.in z Marcinem Marciszewskim czy Dominikiem Szczodruchem. Ostatnią walkę kickboxerską stoczył na gali DSF19, gdzie w pojedynku Polska-Litwa pokonał Deividasa Jemeljanovasa.

Walka Polaka w Abu Zabi!

Daniel po zakończeniu kariery w kickboxingu postanowił spróbować swoich sił w MMA. Stoczył tam trzy walki walcząc na galach takich jak Strife czy Fight Empire MMA. Wszystkie jego walki zakończyły się wygraną. Pokonał tam takich zawodników jak Krystian Rosa, Ahmeda Kataeva oraz Mohameda Ghalaba.

Mikail Bayram to zawodnik MMA. Walczył m.in dla takich organizacji jak City Cage MMA, NFC czy Cage Warriors. W MMA stoczył do tej pory siedem walk. Jego bilans to 5 zwycięstw 2 porażki. Pokonał on takich zawodników jak Benjamin Fontaine, Adel Asloum, Gvido Granauskis, Thibault Roop oraz Pantele Taran. Ostatnią walkę w MMA stoczył w grudniu 2021 roku na gali Cage Warriors 131, gdzie przegrał z Adamem Cullenem.

Zobacz także:

Marcin Najman zapewnia, że wygrał proces z FAME MMA! ”Bąbel czekam na ciebie 20 marca”! Co wy na to?

Marcin Najman na swoim kanale na YouTube wstawił filmik, w którym mówi, że wygrał proces z FAME MMA.

Mateusz Borek zawalczy we freakach? “Rozmawialiśmy, mniej więcej co dwie godziny podnoszona była stawka”

Czy popularny komentator, dziennikarz, promotor i coraz częściej tytułowany jako influenser – Mateusz Borek zawalczy we freakach? Odpowiedź na to pytanie padła w programie Turbo Kozak opublikowanym na kanale Canal Plus Sport na YouTube.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis