MMA PLNajnowszeCiekawostkiMateusz Borek zawalczy we freakach? “Rozmawialiśmy, mniej więcej co dwie godziny podnoszona była stawka”

Mateusz Borek zawalczy we freakach? “Rozmawialiśmy, mniej więcej co dwie godziny podnoszona była stawka”

Czy popularny komentator, dziennikarz, promotor i coraz częściej tytułowany jako influenser – Mateusz Borek zawalczy we freakach? Odpowiedź na to pytanie padła w programie Turbo Kozak opublikowanym na kanale Canal Plus Sport na YouTube.

Mateusz Borek zawalczy we freakach

Tam Mateusz Borek zaskoczył widzów swoją szczerością i przyznał, że miał propozycję występu w klatce. I to propozycję taką, gdzie co dwie godziny podnoszono potencjalną stawkę za taką walkę.

Mateusz Borek zawalczy we freakach?

Borek był obecny na ostatniej gali FAME 17 w Krakowie, gdzie walczył jego podopieczny – Kamil Łaszczyk. Dziennikarz był tam w roli menadżera i osoby wspierającej “Szczurka” w walce z Amadeuszem Ferrarim.

Teraz sam odpowiada na pytanie o potencjalny swój występ w klatce:

“Akurat były urodziny jednego z właścicieli, więc siedzieliśmy sobie przy stole, rozmawialiśmy. I mniej więcej co dwie godziny podnoszona była stawka. Ale nawet jeśli byłaby to stawka bardzo duża, historyczna, to wydaje mi się, że 50 lat kończę w listopadzie, nie chce mi się wygłupiać, robię bardzo dużo poważnych rzeczy.

Trudno mi sobie wyobrazić, by komentator meczów reprezentacji w TVP, komentator poważnych meczów Bundesligi. współwłaściciel Kanału Sportowego poszedł nawet za dobre pieniądze, bić się do klatki. Ja zawsze kumplom kibicuję, projektom kibicuję, nie będę się tego wstydził.

Pojawię się pewnie na niejednej gali czy FAME-u czy High League natomiast funkcjonuję w innym świecie, innym środowisku, mam za dużo do stracenia, a poza tym, tak szczerze – sport nie jest dla starych ludzi.”

Cała rozmowa z Mateuszem Borkiem w Turbo Kozaku poniżej:

Zobacz także:

Mogło się skończyć źle! Zawodnik cieszył się z wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej [WIDEO] Widzieliście?

Dość niespodziewana sytuacja miała miejsce na gali Octagon League 41 w miejscowości Ałmaty w Kazachstanie, która odbyła się w minioną niedzielę. Jeden zawodnik cieszył się ze swojej wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej!

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem” Co wy na to?

Artur Szpilka w wywiadzie dla portalu MMA Rocks powiedział m.in o walce z Don Kasjo oraz o swojej przyszłości we freak figtach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis