MMA PLNajnowszeFAME MMAMarcin Najman zapewnia, że wygrał proces z FAME MMA! ”Bąbel czekam na ciebie 20 marca”!

Marcin Najman zapewnia, że wygrał proces z FAME MMA! ”Bąbel czekam na ciebie 20 marca”!

Marcin Najman na swoim kanale na YouTube wstawił filmik, w którym mówi, że wygrał proces z FAME MMA.

Najman

Marcin Najman w organizacji FAME MMA był w latach 2019-2020. Stoczył tam 4 walki z czego trzy w MMA oraz jedna w boskie w małych rękawicach. Pokonał tam Piotra Witczaka znanego jako “Bonus BGC” oraz Dariusza Kaźmierczuka. Przegrał z Piotrem Piechowiakiem i Don Kasjo.

Po wyrzucenie z FAME – Najman założył własną federacje MMA VIP. Stoczył tam trzy walki, gdzie pokonał Ryśka Szczenę i Miśka z Nadarzyna. Przegrał tam tylko z Taxi Złotówą.

“El Testosteron” ostatnią walkę stoczył na gali WOTORE 5, gdzie w walce na gołe pięści przegrał z Pawłem Jóźwiakiem. Swoją najbliższą walkę stoczy 18 marca na gali High League 6. Na tej samej gali będą walczyć m.in Marcin Dubiel z ”PashąBicepsem” czy Denis Załęcki z Pawłem Tyburskim.

Najman o procesie z FAME!

Sprawiedliwości stało się zadość,ale ja już wiem dlaczego Bąbel był taki narwany ostatnimi dniami i dlaczego wyzywał mnie do walki. Swoją drogą Bąbel ja 20 marca na ciebie czekam w Scoutcie. Dzisiaj było ogłoszenie wyroku… przegrali. Pozew został oddalony w całości, natomiast mają zwrócić managementowi tam koszty kilka tysięcy złotych za zawracanie dupy – ja to tak traktuje.

Poniżej cały zapis wideo:

Zobacz także:

Mogło się skończyć źle! Zawodnik cieszył się z wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej [WIDEO] Widzieliście?

Dość niespodziewana sytuacja miała miejsce na gali Octagon League 41 w miejscowości Ałmaty w Kazachstanie, która odbyła się w minioną niedzielę. Jeden zawodnik cieszył się ze swojej wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej!

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem” Co wy na to?

Artur Szpilka w wywiadzie dla portalu MMA Rocks powiedział m.in o walce z Don Kasjo oraz o swojej przyszłości we freak figtach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis