Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUAE WarriorsDaniel Skibiński brutalnie znokautował Hiszpana na UAE Warriors 20. Latające kolano początkiem końca! [WIDEO]

Daniel Skibiński brutalnie znokautował Hiszpana na UAE Warriors 20. Latające kolano początkiem końca! [WIDEO]

Daniel Skibiński (18-5) w efektowny sposób pokonał przed czasem Acoidana Duque (16-3) podczas gali UAE Warriors 20, która odbyła się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Daniel Skibiński brutalnie znokautował
Foto: UAE Warriors

Po dwóch pierwszych rundach to raczej Polak prowadził na punkty. “Skiba” już w pierwszej odsłonie trafił potężnym podbródkowym i rywal zaliczył nokdaun. Później Duque groźnie się odgryzał, ale polski zawodnik pracował m.in. z góry w parterze.

Pojedynek ostatecznie zakończył się na początku rundy trzeciej. Najpierw były mistrz Babilon MMA trafił potężnym latającym kolanem a potem ruszył do dobitki w parterze. Co prawda jeszcze przez chwilę Hiszpan próbował się bronić, ale wkrótce sędzia zdecydował się na przerwanie walki.

Zwycięstwo na Duque to cenny skalp Skibińskiego. “El Pei” pozostawał bowiem niepokonany od 2013 roku i w tym czasie zanotował sześć zwycięstw. Duque pokonał m.in. Polaka Konrada Iwanowskiego. Na zeszłorocznej gali Bellatora w Mediolanie Hiszpan okazał się zaś lepszy również od byłego zawodnika UFC Carlo Pedersoliego.

“Skiba” odniósł tym czasem 12 zwycięstwo z rzędu. Związany obecnie z organizacją EFM zawodnik stara się zrobić wszystko, aby w przyszłości dołączyć do UFC.

Zobacz także:

“Korean Zombie” zwycięski w walce wieczoru UFC on ESPN 25

“Korean Zombie”, czyli Chan Sung Jung (17-6) pokonał Dana Ige (15-4) jednogłośną decyzją w walce wieczoru gali UFC on ESPN 25 w Las Vegas.

MMA-VIP 2: Żurom vs Antykonfident, Pudzianowski vs Chic – wyniki

Wyniki gali MMA-VIP 2, na której zobaczyliśmy między innymi takie walki jak Żurom vs Antykonfident czy Krystian Pudzianowski vs Tomasz Chic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis