MMA PLNajnowszeUAE WarriorsUAE Warriors 24: SZOK! Daniel Skibiński znokautowany w niecałą minutę! [WIDEO]

UAE Warriors 24: SZOK! Daniel Skibiński znokautowany w niecałą minutę! [WIDEO]

Daniel Skibiński (18-6) niestety przegrał w niecałą minutę z Tahirem Abdullaevem (12-1) na gali UAE Warriors 24 w Abu Dhabi.

“Skiba” dość szybko poszedł po obalenie. Azer broniąc go naruszył jednak Polaka. Abdullaev ruszył do dobitki i po kilku ciosach sędzia zdecydował o przerwaniu pojedynku.

Zawodnik Ankos MMA przerwał tym samym znakomitą serię 12 zwycięstw, którą budował w latach 2016-2021. Były mistrz Babilon MMA tym razem musiał jednak uznać wyższość rywala.

The War 3: Poznaliśmy pierwszych uczestników i uczestniczki.

Trzecia edycja THE WAR odbędzie się 27 listopada. Organizatorzy postanowili naszpikować imprezę atrakcjami – na jednej gali kibice zobaczą dwa turnieje indywidualne na gołe pięści: mężczyzn (K1) i kobiet (boks). Odbędzie się także zaległy finał turnieju 3vs3, w którym GLADIATORZY zmierzą się z WARRIORS. Planowana jest również pierwsza w historii walka grupowa 5vs5.