MMA PLPiotr SzeligaPiotr Szeliga z przesłaniem do hejterów: Nie zawsze wszystko wychodzi! [WIDEO]

Piotr Szeliga z przesłaniem do hejterów: Nie zawsze wszystko wychodzi! [WIDEO]

Piotr Szeliga mocno trenuje przed swoim drugim starciem w MMA. Były hokeista ma przesłanie do swoich hejterów. Jak widać nie zawsze wszystko musi wychodzić..

Piotr Szeliga zadebiutował trzynastego czerwca, gdy w tak zwanym co-main evencie zmierzył się z Krystianem Pudzianowskim. Już na początku walki były hokeista zaskoczył rywala mocnym ciosem. Brat Pudziana przetrwał ciężkie chwile i sam miał swoją szansę w parterze. W drugiej rundzie u obu brakowało już tlenu. Krystian Pudzianowski nie wyszedł do trzeciej odsłony po konsultacji z narożnikiem. Tym samym Szeliga mógł cieszyć się z ważnego zwycięstwa.

Piotr Szeliga: Zawsze trzeba wstać i zacisnąć pięści!

Piotr Szeliga pokazuje, że nie zawsze wszystko musi nam wychodzić. Tym razem wideo z jego treningu na worku. Szeliga w ostatnim czasie związał się z grupą menedżerską Artnox Fight Sports. Piotrek podkreślał, że nie może narzekać na brak ofert.

Aaaaaasiee wyebaemmm. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak byśmy tego chcieli hehe, ale zawsze trzeba wstać i znów zacisnąć pięści.

Szeliga

Ponadto podczas czwartkowego ”Koloseum” prezes Fight Exclusive Night zdradził, że dalej są mocno zainteresowani Piotrem. Paweł Jóźwiak liczy, że były hokeista pojawi się jeszcze w ich klatce.

Jeśli chodzi o Piotrka Szelige to on się bardzo wkręcił w MMA, bardzo chce się bić. Wiem, że będzie podpisywał kontrakt z jedną z freakowych organizacji, ale jest tak dogadany ten kontrakt, że nie wyklucza walk dla sportowych organizacji. Chciałbym jeszcze Piotrka zobaczyć i wszystkie znaki na ziemi oraz na niebie na to wskazują.

Zobacz także:

Paweł Tyburski w formie! Będzie zwycięstwo?

Paweł Tyburski ciężko trenuje pod okiem Radka Paczuskiego w Uniq Figh Club. Walka już piątego września na FAME MMA 7

Piękne słowa Michała Materli! Jesteście po nich bardziej zmotywowani?

Michał Materla to kawał twardziela co już parokrotnie udowadniał w KSW. Po takich słowach nie może wam zabraknąć motywacji