MMA PLKSWMaterla z przekazem dla swoich fanów. “Jeśli chcesz to zawsze znajdziesz wymówkę”

Materla z przekazem dla swoich fanów. “Jeśli chcesz to zawsze znajdziesz wymówkę”

Michał Materla (28-7) wypuścił w niedzielę post z bardzo mocnym przekazem dla swoich fanów. Zawodnik zasugerował bowiem, że ludzie za łatwo szukają sobie wymówek, zamiast brać się w garść.

Materla z przekazem dla fanów
Foto: facebook.com/Michał Materla

Przez lata kariery zawodnik dał się poznać jako jeden z zawodników, który zostawia w walce całe serce. Konfrontacje z Jayem Silvą (12-13-1) oraz Kendalle Grove (23-18, 1NC) na pewno długo pozostaną w pamięci fanów, gdyż cechowała je brutalność, ale również i dramaturgia.

Dzięki takim pojedynkom oraz sukcesom sportowym w postaci mistrzostwa KSW Materla wywalczył sobie szacunek w polskim świecie MMA. Ponadto fighter zebrał spore grono fanów, szczególnie na Facebooku, gdzie jego profil polubiło ponad 340 tysięcy osób.

Dla wielu z “lubiących” szczecinianin może być inspiracją do różnych działań. Właśnie dla takich osób zawodnik opublikował w niedzielę mocny post, odnoszący się do działań w różnej sferze życia. 36-latek zwrócił uwagę na to, że sami sobie przeszkadzamy w osiągnięciu celów.

Jak chcesz to zawsze znajdziesz wymówkę, że za gorąco, że od poniedziałku, że dzisiaj źle się czuje itp. Każda wymówka…

Opublikowany przez Michała Materlę Niedziela, 16 sierpnia 2020

Jak chcesz to zawsze znajdziesz wymówkę, że za gorąco, że od poniedziałku, że dzisiaj źle się czuje itp. Każda wymówka to przegrana mała bitwa z samym sobą. Każda przegrana mała bitwa to rysa na charakterze. Bo skoro szukamy wymówek przy realizowaniu drobnych celów to jak przyjdzie zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem to na pewno „znajdzie cię” jakaś wymówka . Jeżeli konsekwentnie realizujesz swoje postanowienia mimo gorszych momentów i dni to hartujesz swój charakter. A tylko jak będziesz zahartowany dasz radę wyjść za swoją strefę komfortu i zrobisz krok do następnego poziomu samodoskonalenia

(pisownia oryginalna)

Ostatnim razem Materlę można było zobaczyć w walce w czerwcu tego roku, kiedy to na gali EFM 3 pokonał on Wilhelma Otta (16-18-1). Na razie nie wiadomo, kiedy zawodnik ze Szczecina ponownie wejdzie do klatki.

Zobacz także:

Wczoraj odbyła się kolejna gala UFC

Widowisko obfitowało w wiele ciekawych pojedynków. Kompletne wyniki można zobaczyć tutaj.

Jak skończyło się trzecie starcie Daniela Cormiera ze Stipe Miociciem?

Świetna gala UFC 252 za nami. Widowisko obfitowało w dużą ilość walk zakończonych przed czasem. W walce wieczoru swoją trzecią walkę stoczyli Daniel Cormier z Stipe Miociciem. Tutaj można zobaczyć jak się ono zakończyło.

Kiedy zobaczymy kolejną walkę Łukasza Jurkowskiego w KSW?

Data walki nie jest jeszcze znana, ale “Juras” pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wznowił treningi. Walka z Szymonem Kołeckim na horyzoncie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis