MMA PLNajnowszeFAME MMATak Piotr Szeliga przygotowuje się do walki jedną ręką! Zapowiada: Na pewno się nie cofamy!

Tak Piotr Szeliga przygotowuje się do walki jedną ręką! Zapowiada: Na pewno się nie cofamy!

Piotr Szeliga jest zmotywowany, aby wrócić na odpowiednie tory. ”Szeli” wystąpi dziesiątego lutego na jubileuszowej gali FAME MMA 20, gdzie ma do wyjaśnienia konflikt z Natanem Marconiem. Warto zaznaczyć, że Szeliga będzie mógł tylko uderzać jedną ręka. Mimo wszystko dalej pozostaje znaczącym faworytem. 

Szeliga

W co-main evencie dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim, a Michałem ”Boxdelem” Baronem. Walka została zakontraktowana w formule K-1. Wcześniej zobaczymy chociażby ciekawie zapowiadającą się walkę pro sportową w MMA pomiędzy Michałem ”Wampirem” Pasternakiem, a Normanem ”Storminem” Parke czyli byłym tymczasowym mistrzem KSW i byłym zawodnikiem UFC.

Szeliga będzie chciał odbudować się po ostatnich trzech przegranych z rzędu.

Jest nagranie!

W sieci ukazało się nagranie z treningu Piotra Szeligi, który będzie mógł w walce z Natanem Marconiem uderzać tylko jedną ręką. ”Szeli” do walki przygotowuje się pod okiem Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Wspomniane nagranie:

Szeliga w poprzednim roku stoczył cztery walki, a w ostatnich trzech musiał uznać wyższość przeciwników. Szeliga przegrywał przed czasem z Michałem Pasternakiem i Marcinem Wrzoskiem oraz pewnie na punkty z Patrykiem Bandurskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis