MMA PLFAME MMAFAME MMA 7: Paweł Tyburski w formie. Przygotowania w Uniq Fight Club!

FAME MMA 7: Paweł Tyburski w formie. Przygotowania w Uniq Fight Club!

Paweł Tyburski już piątego września stoczy ważny pojedynek na FAME MMA 7. Nie będzie to łatwe zadanie, bo po drugiej stronie narożnika pojawi się Arkadiusz Tańcula, który ostatnio sprawił dużą niespodziankę. Paweł jest w formie, a przygotowania spędza w Uniq Fight Club.

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką.

Paweł Tyburski piątego września będzie gotowy!

Paweł Tyburski nie odpuszcza na treningach, a całe swoje przygotowania spędził pod okiem Przemysława Szyszki i Radka Paczuskiego w klubie Uniq Fight Club, gdzie nie ma mowy o usprawiedliwieniach. Przemek jest głównym trenerem Pawła.

Ostatnio również było głośno o sparingu Pawła Tyburskiego z Kasjuszem Życińskim w Nastula Club. Zobaczcie jak Paweł podsumował całe zamieszanie.

Paweł Tyburski w FAME MMA pojawi się po raz drugi. Podczas drugiej edycji zapisał się w historii organizacji. Bowiem w październiku 2018 roku mieliśmy starcie 2 vs 2 (bracia Tyburscy vs bracia Kluk). Tyburscy bez większych problemów odprawili z kwitkiem braci Kluk. Bracia Tyburscy ponadto w ostatnim czasie pojawili się w programie ”Love Island. Wyspa miłości” transmitowanym w telewizji Polsat. Trzeba przyznać, że program należał do tych wyczekiwanych i mógł pochwalić się świetnymi wynikami oglądalności.

ROZPISKA FAME MMA 7:

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk
Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk   

Zobacz także:

Karta walk KSW 54 zamknięta! Zadowoleni?

Poznaliśmy ostatnie zestawienie, do którego dojdzie pod koniec sierpnia. Fajerwerki gwarantowane

Artur Szpilka wspomina wielki rewanż! Oglądaliście?

Artur Szpilka postanowił wrócić do przeszłości. Trzeba przyznać, że ten rewanż należał do emocjonujących bijatyk