MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke komentuje walkę i apeluje do Szeligi: Trzymaj się z dala od profesjonalistów!

Norman Parke komentuje walkę i apeluje do Szeligi: Trzymaj się z dala od profesjonalistów!

Piotr Szeliga skomentował swoją ostatnią przegraną z Marcinem Wrzoskiem. Na ten wpis postanowił zareagować były rywal ”Szeliego” – Norman ”Stormin” Parke. Były tymczasowy mistrz KSW skomentował walkę freak fightera, a przy okazji zaapelował, aby trzymał się on z dala od profesjonalistów.

Parke

Niewykluczone, że ”Stormin” już niebawem stoczy kolejny pojedynek w freak fightowej organizacji w Polsce. Od jakiegoś czasu mówi się o potencjalnej walce w Clout MMA. Artur Przybysz na swoim kanale YouTube wyjawił, że Clout pracuje nad zestawieniem ”Stormina” z innym byłym zawodnikiem UFC – Salimem Touahrim.

Parke był przymierzany już do pierwszej edycji. Freakowa organizacja myślała nad zestawieniem Normana z Pawłem Bombą oraz pięściarzem Kamilem Szeremetą. Wszystko zakończyło się fiaskiem.

Parke komentuje!

Norman Parke postanowił zareagować na wpis Piotra Szeligi. ”Stormin” wypowiedział się o walce freak fightera z Dębicy. Przy okazji Parke apelował do Szeligi, aby trzymał się on z dala od profesjonalistów.

Nie masz siły po 1 rundzie, jesteś sztywny jak deska, ładujesz pełną moc w każdy cios. Na amatorów to może działać, ale od zawodowców trzymaj się z daleka, bo widzisz jak to się kończy. Mimo wszystko, szacunek za to że podjąłeś wyzwanie i powodzenia dalej!

Parke przede wszystkim znany jest z walk w organizacji KSW, gdzie trzy razy mierzył się z Mateuszem Gamrotem. ”Stormin” był chociażby tymczasowym mistrzem polskiej organizacji. 

Norman po przygodzie z KSW trafił do freakowej organizacji. Były zawodnik UFC w FAME MMA pokonywał Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego, Popka, Piotra ”Szeli” Szeligę czy przegrywał w rewanżu z Borysem Mańkowskim. Był też start na PRIME SHOW MMA 2, gdzie w sportowym pojedynku wypunktował Grzegorza ”Szuli” Szulakowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis