MMA PLEFM SHOWNorman ParkePiotr Szeliga ostro odpowiada Parke: Za tydzień to Ty będziesz moją ”dzi*ką” śmieciu!

Piotr Szeliga ostro odpowiada Parke: Za tydzień to Ty będziesz moją ”dzi*ką” śmieciu!

Piotr Szeliga postanowił szybko odnieść się do słów Normana Parke z zapowiedzi ich nadchodzącej walki. ”Szeli” jest również pewny siebie przed starciem z ex zawodnikiem UFC. Do ich szalonej walki dojdzie czternastego maja w Tauron Arenie. Warto podkreślić, że Szeliga od początku nawoływał, aby była to walka na gołe pięści. ”Stormin” odmówił i zgodził się na inne szalone zasady.

Szeliga

Wcześniej pisaliśmy o zapowiedzi walki Parke – Szeliga, która obeszła się szerokim echem (czytaj więcej). Padło tam wiele mocnych słów ze strony “Stormina”. “Szeli” znany jest z tego, że gdy ktoś go atakuje, to odpowiada. Taka sama sytuacja miała miejsce i tym razem.

Piotr Szeliga (2-1) w Gliwicach podczas FAME MMA 13 odnotował drugie efektowne zwycięstwo w freakowej organizacji. 28-latek na zasadach K-1 (w małych rękawicach) zmierzył się z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim. Tu do wyjaśnienia jest mocna spina.

Szeliga w pierwszej rundzie miał spore problemy – był nawet liczony. Zawodnik pochodzący z Dębicy musiał uważać na kolejne ciosy proste i niskie kopnięcia. Piotr napierał na rywala z kolejnymi obszernymi ciosami… Zaskoczenie nastąpiło w drugiej odsłonie, gdy ”Szeli” trafił idealnie w punkt. Ciężki nokaut!

Szeliga ostro odpowiada!

Norman Parke podczas zapowiedzi pojedynku postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o swoim najbliższym przeciwniku.

Mój kolejny przeciwnik jest całkiem wyszczekany. Nazywam go dzi*ka, pompka. Tak go nazywam. Podczas walki sprawię, że zapłaci za głupoty, które do mnie wygadywał. Wyzwał mnie na pojedynek i próbował narzucić swoje zasady. Wyzwał ”Araba” i też narzucił mu swoje warunki. To ja jestem dużym nazwiskiem w MMA, więc nie ma na to szans.

Całą zapowiedź zobaczycie poniżej:

Długo na odpowiedź Szeligi nie musieliśmy czekać.

Norman Parke za tydzień to ty będziesz moją ”dziką” śmieciu. Za tę ”dzi*kę” masz przej*bane.

Posted by Freak Fight on Saturday, May 7, 2022

Rozpiska FAME 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs TBA

Zobacz także:

Zawodnik High League z ważnym przesłaniem: Jestem siedem miesięcy w pełnej trzeźwości! Widzieliście?

Mateusz Leśniak podczas konferencji High League 3 opowiedział o swoim problemie. Niech to będzie przestroga, a także przykład, że można wyjść z bardzo poważnych problemów. ”Tarzan” nie ukrywał, że jeszcze przed pierwszą walką w High League spędził dwa miesiące na odwyku alkoholowym.

Rosyjski pięściarz o Kliczko: To smutne, że miesza sport z polityką! Co wy na to?

Dmitrii Bivol (19-0, 11 KO) już jutro stoczy wielki pojedynek. Reprezentant Rosji w Las Vegas zmierzy się z Saulem Alvarezem (57-1-2, 39 KO). Przypomnijmy, że Bivol to mistrz federacji WBA w wadze półciężkiej. 31-latek postanowił odnieść się do słów Władimir Kliczko, który twierdził, że do walki Bivol-Alvarez nie powinno dojść. Powód? Zachowanie Rosjan, którzy zaatakowali Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis