MMA PLHighleagueZawodnik High League z ważnym przesłaniem: Jestem siedem miesięcy w pełnej trzeźwości!

Zawodnik High League z ważnym przesłaniem: Jestem siedem miesięcy w pełnej trzeźwości!

Mateusz Leśniak podczas konferencji High League 3 opowiedział o swoim problemie. Niech to będzie przestroga, a także przykład, że można wyjść z bardzo poważnych problemów. ”Tarzan” nie ukrywał, że jeszcze przed pierwszą walką w High League spędził dwa miesiące na odwyku alkoholowym.

Tarzan

Leśnika czwartego czerwca stoczy swój trzeci pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Tarzan” podczas High League 3 w Ergo Arenie zmierzy się z Pawłem Bombą.

Mateusz dość niespodziewanie wystąpił na evencie High League 2 w Krakowie. Leśniak zastąpił kontuzjowanego Mariusza ”Super Mario” Sobczaka i zmierzył się z Konradem Karwatem. Trzeba przyznać, że w stójce ”Tarzan” wyglądał lepiej. Karwat jednak nie zamierzał ryzykować i wchodzić w następne wymiany. Konrad zdobywał obalenia i kontrolował rywala z góry. Koniec walki nastąpił w drugiej rundzie.

Tarzan: Tym razem zrobiłem to dla siebie!

To jest ważny temat! Mateusz Leśniak podczas konferencji High League 3 opowiedział o swoim dużym problemie z alkoholem. ”Tarzan” postanowił walczyć o swoje życie i niech to będzie przestroga, a również przykład, że można wyjść z jakże trudnych problemów.

To jest ciężki temat. No było parę tych nokdaunów, ale pamiętajcie, że trzeba walczyć do samego końca. Na ostatniej gali byłem, żeby wam nie skłamać – dwa miesiące po odwyku alkoholowym. Jak zadzwoniliście do mnie, to byłem po odwyku dwa miesiące. Jestem siedem miesięcy w pełnej trzeźwości, dziękuję samemu sobie. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy – jestem alkoholikiem i do końca życia nim pozostanę. Są te głody alkoholowe, chodzę wku**iony, wszystkich zaczepiam itp, ale trzeba sobie z tym radzić. Na początku to robiłem dla mamy, cioci, dziewczyny, bo telewizja chciała i wszyscy mnie zmuszali do tego. Tym razem zrobiłem to dla siebie. W cugu byłem z pięć lat z mocnymi używkami dodatkowo. Tak naprawdę sporty walki mnie uratowały, bez tego bym tu nie siedział.

Cała wypowiedź poniżej:

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Alan ”Alan Człowieku” Godziński vs Przemysław ”Kolar” Kolarczyk
Paweł ”Scarface” Bomba vs Mateusz ”Tarzan” Leśniak

Zobacz także:

Co za forma! “Różal” prezentuje wyczerpujący trening na worku! [WIDEO] Widzieliście?

Jak widać Marcin “Różal” Różalski ma się w dobrej kondycji i cały czas jest w treningu! Były mistrz KSW na Instagramie opublikował filmik, na którym widać wyczerpujący trening na worku.

Don Diego ostro o zachowaniu Załęckiego na konferencji: Zachowuje się jak p*dał i frajer! Co wy na to?

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim skomentował zachowanie Denisa Załęckiego. Doszło do kolejnej konfrontacji słownej ”Bad Boya” z Alanem Kwiecińskim. W pewnym momencie na trybunach w stronę ”Alanika” ruszył ojciec Denisa. Załęcki również szybko pojawił się na trybunach i zaatakował byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis