MMA PLNajnowszeFAME MMA„Nie podawaj mi ręki!” – Oświeciński spiął się z ochroniarzem FAME

„Nie podawaj mi ręki!” – Oświeciński spiął się z ochroniarzem FAME

W sekcji komentarzy pod jednym z ostatnich naszych artykułów, którego głównym bohaterem jest Tomasz Oświeciński, rozpętała się burza. Zamieszani między innymi – Pudzianowski i Nikola Milanović!

Debiut Tomka w szeregach organizacji FAME budzi wśród publiki sporo kontrowersji. Rozchodzi się oczywiście o bycie “konfidentem”, bowiem Tomek kiedyś dostarczył służbom parę niezbędnych in informacji…

Tomek przy okazji ostatniego programu FAME, czyli F2F z Adrianem Ciosem, powiedział czego to się tak naprawdę dotyczyło. Mianowicie poinformował służby o tożsamości osób, które za stały za porwaniem pewnego chłopca.

Natomiast “Strachu” ostatnio zarzucił żywej legendzie polskiego MMA – Michale Materli, że ten kryje bandziorów. Mowa oczywiście o innych sprawach – rozboje itp. Z pewnością jest to poważne oskarżenie, a sprawą powinny się zająć służby. Niezależnie od tego kto ma rację w tym sporze, mamy do czynienia z nagonką na aktora.

Nikola Milanović w ostrym natarciu!

Jedną z osób, która się udzieliła negatywne względem tez, a także przeszłości Tomka był Nikola Milanović. Ochroniarz FAME wypowiedział się w sposób krytyczny na temat “Stracha”:

N.M. – Zapomniał, że jest cw*lem! Miałem spinkę z tym cwe…

T.O. – Ty to możesz mieć spinkę ale w kieszeni albo na mankiecie jedynie. Uwaga! Chłop podszedł do mnie przed konferencją i mówi do mnie „tylko nie podawaj mi ręki”, a ja na to “A kim Ty jesteś, żebym podawał Ci rękę?”

N.M. – a jestem sobą, to ci powiedziałem…

T.O. – A kogo to obchodzi kim Ty jesteś?

N.M. – no Ciebie, bo pytałeś kim jestem he he

Nie uszło to oczywiście uwadze Tomasza, który odpowiedział na owe wyzwiska ze strony Nikoli. Co ciekawe, jeden z braci Pudzianowskich także wypowiedział się w podobny sposób na temat “Stracha”:

Pruje się do każdego, a sam jest święty aniołek.

Oświeciński z pewnością nie przeżywa teraz swoich najlepszych chwil. Przypomnę, że 18-stego maja w Gliwicach zmierzy się z Adrianem Ciosem na gali FAME 21. Co potem? Oświeciński vs. Pudzianowski?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis