MMA PLEFM SHOWNorman ParkePiotr Szeliga ostro do Parke: Ty pecie umówiłeś się na dwie walki, jak szczur się zachowałeś!

Piotr Szeliga ostro do Parke: Ty pecie umówiłeś się na dwie walki, jak szczur się zachowałeś!

Norman Parke na facebooku przyznał, że chętnie w następnym pojedynku zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem. Ponadto ”Stormin” zdradził na jakich zasadach odbyłaby się potencjalna walka. ”Don Diego” szybko odpowiedział i wyznał, że jest chętny. To jednak nie ostatnia reakcja, bowiem… na komentarz ”Stormina” odpowiedział Piotr Szeliga.

Szeliga

Do ich wyczekiwanego starcia doszło na ostatniej gali FAME MMA 14 w Tauron Arenie. Pojedynek odbył się w rzymskiej klatce – 1 runda boks w małych rękawicach, a 2 i 3 runda na zasadach MMA.

Zawodnik freakowy pochodzący z Dębicy ruszył na przeciwnika z szarżą ciosów, lecz było to zdecydowanie za mało. Parke świetnie się bronił. Dodatkowo były zawodnik UFC był szybszy, a jego uderzenia robiły wrażenie. W drugiej rundzie Norman obalił i szybko znalazł dogodną pozycję, aby zakończyć walkę przed czasem.

Mocna odpowiedź Szeligi!

Jak widać Norman Parke jest chętny na starcie z Mateuszem Kubiszynem.

co myślisz??
What do you think of this fight? 😈🤔
1rd -boxing
2nd – kickboxing
3rd – MMA ⚔️

co myślisz??What do you think of this fight? 😈🤔1rd -boxing2nd – kickboxing3rd – MMA ⚔️Mateusz DON DIEGO Kubiszyn

Posted by 'Stormin' Norman Parke on Wednesday, October 5, 2022

Długo na odpowiedź ”Don Diego” nie musieliśmy czekać.

A Wy co myślicie o takim zestawieniu? 🤔😎 Limit wagowy 88kg. Ja zrzucam 7kg a ‘Stormin’ Norman Parke podbija w górę 3kg i robimy show jakiego we FreakFight w Polsce jeszcze nie było! 💥🥊💣🧨

HIGH League zróbmy to! 🤜

To nie koniec Piotr Szeliga postanowił mocno odpowiedzieć na jeden z komentarzy ”Stormina”. 

Ty pecie umówiłeś się na dwie walki, jedna na twoich zasadach, druga w K1 inaczej nie wziąłbym tej walki, a Ty jak szczur się zachowałeś. Z resztą cała Polska, to widziała stfu, tak oczywiście jak dojdzie do tej walki, to będę w narożniku Mateusza i wtedy znowu się zobaczymy. Team Diego

Zobacz także:

Kto wygra – Pudzianowski czy Khalidov? Mateusz Borek zareagował jednym słowem

Ogłoszenie hitowej walki Pudzianowski vs Khalidov odbiło się szerokim echem w środowisku MMA. Na temat grudniowego starcia wypowiedział się w rozmowie z WP Sportowe Fakty Mateusz Borek, który zapytany o potencjalnego zwycięzcę odpowiedział jednym słowem.

Fedor Emelianenko zszokowany postawą rodaków! Legenda MMA zaskoczona ucieczkami! Widzieliście?

Fedor Emelianenko (40-6) w rozmowie z serwisem Championat wypowiedział się o obecnej sytuacji. Legenda MMA jest mocno zaskoczona postawą rodaków, którzy uciekają by uniknąć wojska. O kolejnej walce “The Last Emperor” w organizacji Bellator mówi się już od jakiegoś czasu. Zapewne byłoby to starcie w ojczyźnie, lecz w aktualnej sytuacji jest to mało prawdopodobne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis