MMA PLNajnowszeKSWKto wygra – Pudzianowski czy Khalidov? Mateusz Borek zareagował jednym słowem

Kto wygra – Pudzianowski czy Khalidov? Mateusz Borek zareagował jednym słowem

Ogłoszenie hitowej walki Pudzianowski vs Khalidov odbiło się szerokim echem w środowisku MMA. Na temat grudniowego starcia wypowiedział się w rozmowie z WP Sportowe Fakty Mateusz Borek, który zapytany o potencjalnego zwycięzcę odpowiedział jednym słowem.

Mateusz Borek
Foto: WP Sportowe Fakty

W środę oficjalnie poznaliśmy walkę wieczoru gali XTB KSW 77 w Gliwicach. 2022 rok zamkną Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. O ich potencjalnym pojedynku mówiło się miesiącami, teraz oficjalnie panowie staną naprzeciw siebie w klatce.

Mateusz Borek jednym słowem odpowiada na trudne pytanie

Oprócz nich wiemy, że o pas wagi koguciej zawalczą obecny czempion Sebastian Przybysz i niezwykle utalentowany Jakub Wikłacz. Czeka ich trylogia, bowiem w przeszłości raz zwyciężał zawodnik z Gdyni, a raz z Olsztyna.

Wracając do wielkiego hitu. Już po ostatniej walce Pudzianowskiego z Michałem Materlą w klatce pojawił się Mamed Khalidov. Mariusz w wywiadzie wyznał chętnie zmierzy się z wojownikiem z Czeczenii.

Problemem jednak jest team “Mario”, bowiem przygotowujący go od lat Arbi Shamaev i Anzor Azhiev otwarcie zaznaczyli, że z przyczyn osobistych nie będą przygotowywali “Pudziana” do starcia z Mamedem. Teraz zawodnik z Białej Rawskiej ma ciężki orzech do zgryzienia.

O walkę Pudzianowski – Khalidov został zapytany Mateusz Borek, który rozmawiał z Arturem Mazurem z WP SportowychFaktów. Prowadzący zadał krótkie i zamknięte pytanie – Kto wygra? Pudzian czy Mamed?

Borek odpowiedział:

Widowisko

Gala XTB KSW 77 odbędzie się w sobotę 17 grudnia w Gliwicach, ale jednak zanim to się wydarzy, czekają nas jeszcze dwa wydarzenia największej w Europie organizacji MMA.

Cały wywiad z Mateuszem Borkiem dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis