MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiPiotr Szeliga o sytuacji z Denisem Załęckim: Na końcu wyszło tak, że nikt nie wie o co chodzi!

Piotr Szeliga o sytuacji z Denisem Załęckim: Na końcu wyszło tak, że nikt nie wie o co chodzi!

Mateusz Kaniowski po pierwszej konferencji FAME 17 przeprowadził wywiad z rywalem Marcina Wrzoska. Piotr Szeliga odniósł się do kilku interesujących kwestii, w tym do pamiętliwej sytuacji Denisem Załęckim.

Szeliga

17-ta odsłona FAME MMA już za niecały miesiąc. Na konferencji poznaliśmy 9 z 10 zestawień, które już zapowiadają się fenomenalnie. Pomimo tego, że “Szeli” weźmie udział w walce z byłym mistrzem KSW w formule K1, głosy o jego potencjalnym starciu z “Bad Boyem”, a także szum po ich przeróżnych scysjach nie milkną.

Wszyscy pamiętamy głośną sprawę przy okazji FAME 16. Doszło wtedy do utarczki na trybunach pomiędzy Piotrem Szeligą, a Denisem Załęckim i “Glebą”. W ruch poszły wtedy otwarte dłonie, a były hokeista spadł ponoć z krzesełka na innych ludzi. Do owej sytuacji nawiązał Mateusz Kaniowski przy okazji rozmowy o wtargnięciu “Apteki” do pokoju ekipy “Trans TV”. Zapytał on podopiecznego “Don Diego” o to, jak ta sytuacja finalnie wyglądała.

Szeliga o tym, czemu nie zareagował buntowniczo!

Po pierwsze, byłem zaskoczony całą tą sytuacją. Jak ktoś Ci mówi “chodź na słówko”, a tu nagle się dzieją jakieś dziwne rzeczy wokół ciebie. No byłem w szoku. Po drugie, miałem mieć walkę niedługo. Poza tym, szczerze to nie chciałem spaść z tych trybun. Jedyne co myślałem to naprawdę, że nie chcę spaść z tych trybun. Jak dostałem to się wywróciłem na ludzi. Chciałem szybko wstać, znów dostałem, po czym się znowu wywróciłem. (..) Ja nie wiedziałem co się dzieje. Ja nie wiedziałem, czy ktoś mi nie wy***ie kosy!

Padło także pytanie o ich możliwe starcie, na które chęć wyraził szef federacji “The War”.

Ja nic takiego nie słyszałem. Ja z resztą rozmawiałem z Denisem później, pisałem z nim. I na końcu wyszło tak, że nikt nie wie o co chodzi. Wydaje mi się, że chłopaki gdzieś tam w emocjach zareagowali i nie wydaje mi się, żeby było to godne pochwały.

Cały wywiad poniżej:

Nadmienić trzeba, że tak jak w lutym “Szeli” zmierzy się z “Polish Zombie”.

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov zdecydował! Legenda UFC odchodzi definitywnie z branży MMA

Jest decyzja jednego z najlepszych zawodników wszech czasów w mieszanych sztukach walki. Niepokonany Khabib Nurmagomedov (29-0) zdecydował, że odchodzi definitywnie z branży MMA. Nie mówimy tutaj tylko o startach, a o udziale w organizacjach MMA, trenowaniu itp.

Radosław Paczuski o “Tommym” przed XTB KSW 78: Jest takim małym Mikiem Tysonem w MMA

Już 21 stycznia w Szczecinie na gali XTB KSW 78 dojdzie do niezwykle ciekawego starcia na szczycie wagi średniej polskiego giganta, w którym to Radosław Paczuski skrzyżuje rękawice z Tomaszem Romanowskim. Przed tą galą, zawodnik Uniq Fight Club wypowiedział się o “Tommym”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis