MMA PLNajnowszeKSWRadosław Paczuski o “Tommym” przed XTB KSW 78: Jest takim małym Mikiem Tysonem w MMA

Radosław Paczuski o “Tommym” przed XTB KSW 78: Jest takim małym Mikiem Tysonem w MMA

Już 21 stycznia w Szczecinie na gali XTB KSW 78 dojdzie do niezwykle ciekawego starcia na szczycie wagi średniej polskiego giganta, w którym to Radosław Paczuski skrzyżuje rękawice z Tomaszem Romanowskim. Przed tą galą, zawodnik Uniq Fight Club wypowiedział się o “Tommym”.

Radosław Paczuski o

W wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW, Paczuski porównuje Romanowskiego do… Mike’a Tysona!

Bilety na galę KSW 78 już w sprzedaży na eBilet.pl

Radosław Paczuski o “Tommym” przed XTB KSW 78: Jest takim małym Mikiem Tysonem w MMA

“Tomek jest bardzo mocnym przeciwnikiem, świetnym zawodnikiem, ale uważam, że jest to czas i miejsce na to, żeby podjąć z nim rękawicę. Po to trenuję, żeby walczyć z najlepszymi. Moim celem jest zdobycie mistrzowskiego pasa. Żeby to zrobić, trzeba pokonać najlepszych. Tomek staje na mojej drodze. Chcę ten pojedynek wygrać i wierzę, że jestem w stanie to zrobić.

Tomek jest zawodnikiem bardzo niewygodnym. Jest mańkutem. Lubi wywierać presję. Walczy bardzo ofensywnie. Świetnie skraca dystans. Idealnie dostosował się do warunków, jakimi dysponuje. Jest trochę takim małym Mikiem Tysonem w MMA. Ja natomiast świetnie pracuję na nogach i świetnie kontroluję dystans. Czuję, że bardzo szybko się rozwijam. Sparowałem z naprawdę dobrymi zawodnikami. Jeżeli walka powędruje na ziemię, będziecie mieli okazję zobaczyć mój progres.”

Mówi się, że starcie Romanowski vs Paczuski to eliminator do walki o pas wagi średniej KSW. Komu zatem będziecie kibicować w tej konfrontacji?

Zobacz także:

Organizacja Strife z transmisją w TVN Turbo! Piotr Strus zawalczy w walce wieczoru! Widzieliście?

Osiemnastego lutego w Puławach odbędzie się już trzecia edycja Strife. Organizacja poinformowała, że najbliższy event będzie transmitowany w telewizji TVN Turbo. To nie koniec, bowiem poznaliśmy głównych bohaterów. W main evencie do klatki wraca Piotr Strus (15-7-2). Reprezentant WCA Fight Team zmierzy się z Kacprem Karskim (7-3).

Najman ostro o zachowaniu Boxdela: Nie wiem czy było ciepło czy przyszedł jak zawsze porobiony! Co wy na to?

Marcin Najman nie zamierzał siedzieć cicho! ”El Testosteron” szybko w mediach społecznościowych skomentował sytuację, która miała miejsce na wczorajszej pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 17 w Krakowie. Częstochowianin odniósł się oczywiście do zachowania jednego z właścicieli – Michała Barona, który wypowiadał mocne słowa. Ponadto Najmanowi nie spodobało się zachowanie kolegów ”Boxdela”, którzy w karygodny sposób przywitali Pawła Jóźwiaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis