Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleaguePiotr Świerczewski znowu zawalczy w MMA? Daro Lew potencjalnym rywalem!

Piotr Świerczewski znowu zawalczy w MMA? Daro Lew potencjalnym rywalem!

Były zawodowy piłkarz, reprezentant Polski Piotr Świerczewski znowu zawalczy w walce na zasadach MMA? “Świr” w rozmowie z portalem Sport.pl przyznał wprost, że jeśli pojawiłaby się konkretna i dobra oferta, to podejmie rękawice.

Piotr Świerczewski znowu zawalczy w MMA

A rękawice rzuca mu nie byle kto, bo legenda freak fightów w Polsce, który ostatnio powrócił na zwycięską ścieżkę po serii porażek – Daro Lew!

Piotr Świerczewski znowu zawalczy w MMA?

Dariusz Kaźmierczuk na ostatniej gali High League 6 powrócił na drogę zwycięstw po pokonaniu decyzją sędziów debiutującego w tej formule youtube’owego reportera Ludwiczka.

Po tej wygranej Daro Lew chętnie zmierzyłby się na przykład właśnie z Piotrem Świerczewskim.

Były piłkarz jest otwarty na tę propozycję:

“”Daro Lew” to jest wojownik, robi dobre show. Powtarzam: nic do niego nie mam, ale jeśli pojawi się oferta, dobre pieniądze na stole, to oczywiście mogę się z nim sprawdzić. Na pewno wtedy podejdę do tego poważnie. Wrócę do ciężkich treningów, by zrobić robotę i później wejść do oktagonu z nastawieniem, by tę walkę wygrać.”

Przypominam, że Piotr Świerczewski ma za sobą jedną walkę w MMA. W grudniu 2019 roku na gali FFF 2 pokonał on decyzją sędziów Grega Collinsa.

Zobacz także:

“Weszło!” – Piotr Szeliga wyśmiany przez Dawida Załeckiego po ciosie Don Diego [WIDEO] Widzieliście?

Dość zabawna sytuacja miała miejsce podczas walki Dawida Załęckiego z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem na minionej gali High League 6. Podpowiedzi Piotra Szeligi z narożnika Don Diego zostały wyśmiane przez starszego z rodu Załęckich.

Były mistrz UFC, walczący ostatnio w PFL został wolnym agentem! Fabricio Werdum jest do wzięcia! Co teraz?

To nieco zaskakująca informacja! Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum został wolnym agentem. Brazylijczyk występował ostatnio w organizacji PFL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis