MMA PLFAME MMAPiotr Pająk chce rewanżu z Alanem Kwiecińskim: Nie odpuszczę tego!

Piotr Pająk chce rewanżu z Alanem Kwiecińskim: Nie odpuszczę tego!

Piotr Pająk złożył protest po debiucie w FAME MMA. Popularny podróżnik wystąpił na ósmej edycji w Łodzi. Piotr po świetnej walce w formule K-1 przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Alanem Kwiecińskim.

Pająk

Zaraz po pojedynku pojawiło się sporo komentarzy, że to Piotr Pająk powinien zostać zwycięzcą. Przypomnijmy, że Piotr w drugiej rundzie był liczony, zaś Kwieciński w trzeciej. Kluczowe jest odjęcie punktów, które miało miejsce za cios po komendzie ”STOP”. Całą sytuację skomentował sędzia Piotr Jarosz.

Piotr Pająk: Odwołanie nie wyjdzie, ja to doskonale wiem!

Piotr Pająk liczy, że w przyszłym roku dojdzie do rewanżu z Alanem Kwiecińskim. Podróżnik podkreśla, że odwołanie nie będzie rozpatrzone tak jak na to liczył. 

Na ten moment już wiem, że ten protest mi się nie uda. Jak wiecie i w pierwszej i w drugiej rundzie odjęli mi punkt. Co do pierwszego to uważam, że był on bardzo, ale to bardzo niesłusznie odjęty. Na początku nie wiedziałem o co to się rozegrało czy o te niby kopnięcia w krocze, potem o cios w tył głowy, który padł tak naprawdę tutaj (pokazuje w stronę skroni). Wczoraj oglądałem live’a Wojtka Goli i dowiedziałem się, że to nie chodziło o kopy w jaja i cios w tył głowy, a o uderzenie po komendzie stop (śmiech). Dobre co? Też byłem wczoraj bardzo zdziwiony. Oglądałem dużo razy tą akcję. Punkt dokładnie został odjęty po tej akcji, gdzie niby padł ten cios w tył głowy, który nie był oczywiście w tył głowy. Sędzia twierdzi, że krzyknął tam ”stop”, chciał nas rozdzielić i to zostało uznane za faul, bo poszedł tam dalej cios. Zastanawiam się tylko, dlaczego bo widać tam całą akcję sędzia nie był z boku, był za mną. Nie miałem szans nawet tego widzieć ani słyszeć, że on krzyczy. Byłem w trakcie akcji to się na niej skupiam, a nie tym co się dzieje dookoła.      

Piotr Pająk jest również ciekaw czy Alan Kwieciński podejmie rękawice i stoczą rewanżowy pojedynek. Może tym razem formuła MMA? Nie możemy tego wykluczyć!

Nie mam innego wyjścia jak po prostu zrobić rewanż, bo odwołanie nie wyjdzie. Ja o tym doskonale wiem. Nie mam szans tego zrobić, szczególnie po tym co usłyszałem. Także bezsensu. Zobaczymy na jakich warunkach będzie rewanż. Oczywiście to nie będzie na następnej gali i nie wiem czy jeszcze kolejnej, ponieważ jak wiecie wyjeżdżam jutro w moją podróż. Lecę na drugi koniec świata podróżować. Do rewanżu musi dojść na 100%, nie odpuszczę tego. Mam nadzieje, że Alan się na to zgodzi. Wiem, że tam w jakimś wywiadzie mówił, że może ze mną na spokojnie jeszcze raz wyjść nawet na moich warunkach. Bo jak wiecie teraz wszystko było totalnie na jego warunkach, nie na moich. Zgodziłem się na wszystko żeby to było w K-1, jego płaszczyźnie, i tak dalej. No to zobaczymy co teraz zrobi w drugą stronę czy teraz pójdzie przypadkiem na moje warunki.                

Cały odcinek poniżej:

FAME MMA 8 – wyniki:

Kacper “Blonsky” Błoński pok. Marcin Dubiel przez jednogłośną decyzję (29-27, 29-27, 29-28)
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński pok. Marcin “El Testosteron” Najman przez dyskwalifikację – walka w formule boksu
Filip “Filipek” Marcinek pok. Michał “Sobota” Sobolewski przez jednogłośną decyzję
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pok. Amadeusz “Ferrari” Roślik przez jednogłośną decyzję – walka w formule K-1
Gabriel “Arab” Al-Suwi pok. Paweł “Tybori” Tyburski przez jednogłośną decyzję (30-26, 30-26, 30-26)
Piotr “Bestia” Piechowiak pok. Piotr “Szeli” Szeliga przez poddanie (duszenie zza pleców), Runda 3
Kamila “Zusje” Smogulecka pok. Dagmara Szewczyk przez TKO (ciosy w parterze), Runda 1
Patryk “Mortalcio” Baran pok. Mariusz “Hejter” Słoński przez poddanie (duszenie zza pleców), Runda 3
Alan Kwieciński pok. Piotr Pająk przez jednogłośną decyzję (28-26, 28-26, 28-26) – walka w formule K-1
Gamou Fall pok. Maciej “Szewcu” Szewczyk przez poddanie (duszenie zza pleców), Runda 2

Zobacz także:

Don Kasjo nagrywa dissa na Najmana! Widzieliście?

Kasjusz Życiński składa oświadczenie. Nie jest one takie jak, niektórzy obstawiali. Jest to diss w stronę Marcina Najmana

Khalidov vs Pudzianowski, co byście powiedzieli na takie zestawienie?

Mamed Khalidov jest otwarty na kolejne super fighty. Olsztynian został zapytany o potencjalne zestawienie z Mariuszem Pudzianowskim, lub Szymonem Kołeckim

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis