MMA PLDon KasjoFAME MMA 8: Don Kasjo nagrywa diss na Marcina Najmana po awanturze w Łodzi! [WIDEO]

FAME MMA 8: Don Kasjo nagrywa diss na Marcina Najmana po awanturze w Łodzi! [WIDEO]

Foto: FAME MMA

Mimo że od walki pomiędzy Kasjuszem Życińskim a Marcinem Najmanem minęły już trzy dni to o tym pojedynku cały czas jest głośno. W ostatnich dniach obaj zawodnicy jak i również Fame MMA wydały specjalne oświadczenia odnośnie sobotnich wydarzeń.

Oświadczenie Kasjusza zdecydowanie wyróżnia się spośród pozostałych. Zawodnik Fame MMA nagrał bowiem klip, w którym wyraził swoje zdanie na temat El Testosterona i jego zachowania w walce.

Jak sam przyznał, tekst piosenki ułożył podczas powrotu do domu w samochodzie, zaraz po wyjściu ze szpitala.

Ty grać chcesz tu faceta, prujesz się jak skarpeta, zrobił cię już każdy, uklepał jak kotleta. Oj dana, oj dana Don Kasjo zlał Najmana, niech wie to każda pała, od pasa króla wara!

To tylko jedna ze zwrotek. Cały utwór dostępny jest w linku poniżej.

Kasjusz Życiński vs Marcin Najman

Diss na Marcina Najmana to konsekwencja sobotniej walki pomiędzy oboma zawodnikami. Pojedynek ten miał być najbardziej elektryzującym starciem tamtego wieczoru. Don Kasjo zapowiadał, że wyśle Marcina Najmana do karetki. Częstochowianin mówił z kolei o wojnie, podczas której ukarze swojego rywala za słowa, które kierował w jego kierunku. Nie pierwszy raz niestety zapowiedzi byłego boksera nie znalazły pokrycia w rzeczywistości.

Przebieg walki

To Marcin Najman zaatakował jako pierwszy w tej walce. El Testosteron ruszył na swojego rywala z lewym sierpowym, po którym próbował zaatakować mocnym prawym. Żaden z ciosów nie zrobił jednak wrażenia na Kasjuszu, który uniknął obu uderzeń.

Marcin Najman ponownie próbował obijać Kasjusza, jednak wszystkie ciosy lądowały na gardzie “Króla”. Zawodnikowi SAKO Gdańsk udało się kilka razy mocno trafić Najmana. Don Kasjo Swoimi ciosami zepchnął El Testosterona do defensywy.

Wówczas Najman zdecydował się na coś czego nie wyobrażał sobie nikt, łącznie z jego narożnikiem. Były bokser najpierw obalił a potem kopnął swojego rywala. Sędziemu nie pozostało nic innego jak tylko zakończyć pojedynek.

Zobacz także:

Borowski o Trybsonie przed FEN 31: To celebryta, który w ogóle nie powinien walczyć

Łukasz Borowski wypowiedział się o Trybsonie przed nadchodzącą galą FEN 31. Tam w co-main evnecie imprezy zmierzy się właśnie z Pawłem Trybałą, o którym – mówiąc oględnie – ma bardzo złe zdanie.

FAME MMA ukarze Marcina Najmana! Pieniądze z kary pójdą na… wsparcie amatorskiego MMA!

Organizacja FAME MMA ukarze Marcina Najmana! “El Testosteron” dał najgorszą walkę w swojej sportowej karierze, gdzie na gali FAME MMA 8 obalił, a potem kopnął swojego rywala w walce… bokserskiej. Za swoje zachowanie Najman został zdyskwalifikowany.