MMA PLArchiwumFENPiotr Kuberski odchodzi z organizacji FEN! Był mistrzem wagi średniej!

Piotr Kuberski odchodzi z organizacji FEN! Był mistrzem wagi średniej!

Mistrz wagi średniej organizacji FEN – Piotr Kuberski odchodzi z szeregów drugiej największej w Polsce organizacji mieszanych sztuk walki. Kibice teraz zastanawiają się, jaka przyszłość czeka “Qbear-a” z Poznania.

Piotr Kuberski odchodzi z organizacji FEN

O odejściu Kuberskiego z organizacji FEN poinformowano już oficjalnie za pomocą kont Fight Exclusive Night w mediach społecznościowych. Zaznaczono przy tym, że Kuberski wypełnił kontrakt obowiązujący go z firmą Pawła Jóźwiaka i zapewne rozstano się w zgodzie:

“Mistrz kategorii średniej, Piotr Kuberski, wypełnił kontrakt z naszą organizacją i swoją karierę będzie kontynuował poza FEN. Dziękujemy za wszystkie dostarczone nam emocje i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!” – napisano w serwisie X.

Swój komentarz na temat tego odejścia zmieścił także rzecznik prasowy oraz matchmaker organizacji FEN, Jakub Borowicz:

“Debiut w FEN na początku karty walk

Dwa wartościowe zwycięstwa

Spektakularne zdobycie pasa

Efektowne dwie skuteczne obrony

Doprowadzenie do DWCS

Misja wykonana, kontrakt wypełniony. Mistrz odchodzi, szacunek i sympatia zostaną na zawsze. Dzięki Piotrek!” – napisał w serwisie X.

Póki co nie wiadomo jaka będzie najbliższa przyszłość Piotra Kuberskiego, ale według nieoficjalnych informacji opcje na angaż ma dwie. Albo będzie próbował swoich sił w UFC poprzez drogą utorowaną przez Mateusza Rębeckiego i Łukasza Brzeskiego – przez Dana White’s Contender Series, albo będzie negocjował kontrakt z największą polską organizacją mieszanych sztuk walki – KSW.

Piotr Kuberski w klatce organizacji FEN stoczył pięć walk. Wszystkie wygrał. Na swoim rozkładzie ma takich zawodników jak: Kamil Wojciechowski, Marcin Filipczak, Marcin Naruszczka czy Krystian Bielski. Jego aktualny rekord w MMA wynosi 12-1.

A Wy jaką przyszłość widzicie dla Piotra Kuberskiego? Gdzie będziemy teraz oglądać tego zawodnika?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis