MMA PLNajnowszeAndrzej KościelskiSparing Kuberskiego z Kościelskim! Trener pozostaje dalej w świetnej formie! [WIDEO]

Sparing Kuberskiego z Kościelskim! Trener pozostaje dalej w świetnej formie! [WIDEO]

Piotr Kuberski w swoim następnym pojedynku najprawdopodobniej stanie przed szansą zdobycia pasa w kategorii średniej w największej organizacji w naszym kraju. ”Quber” będzie musiał poczekać, bowiem pierwszy w kolejce do walki o pas z Pawłem Pawlakiem jest medalista olimpijski w zapasach – Damian Janikowski.

Kościelski

Reprezentant Ankosu Poznań na swoim kanale YouTube zapewnił, że po dwóch jakże efektownych zwycięstwach liczy na walkę o pas. Ponadto podopieczny Andrzeja Kościelskiego wskazał termin, kiedy mogłoby do tego dojść.

Zakulisowo gdzieś tam, drogą dedukcji i zwycięstw moich chyba 11 czy 12 w większości przez nokauty, wchodząc szturmem do KSW, nokautując Leśkę, nokautując w pierwszej rundzie Michała Materlę. Myślę, że sobie wywalczyłem drogę do pasa. Zobaczymy jaki plan mają na mnie włodarze, jaki plan ma na mnie Artur Gwóźdź. Myślę, że mają najwyższy cel dla mnie wyznaczony (…)   Mogę zdradzić, że na pewno nie w tej połowie roku. Raczej trzeci kwartał. Wiemy, kto walczy teraz o pas.

Jest nagranie!

Piotr Kuberski na swoim kanale YouTube opublikował nagranie z klubu Ankos Poznań, gdzie doszło do jego luźnego sparingu z trenerem Andrzejem Kościelskim.

Trener Andrzej Kościelski już nie pierwszy raz udowadnia, że jest dalej w świetnej formie fizycznej.

Całe nagranie poniżej:

Kuberski w największej polskiej organizacji stoczył dwie walki i obie zakończył w bardzo efektowny sposób. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego znokautował Bartosza Leśko i Michała Materlę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis