MMA PLArchiwumMurańskiJacek Murański po starciu z Ojcem Wiewióra chce walki z synem: Podobają mi się te pasy!

Jacek Murański po starciu z Ojcem Wiewióra chce walki z synem: Podobają mi się te pasy!

Jacek Murański swój następny pojedynek stoczy dwudziestego pierwszego października w Toruniu. ”Muran” podczas gali PRIME SHOW MMA 6 w Toruniu zmierzy się z Maciejem ”Ojcem Wiewióra” Wiewiórką. Jacek jest przekonany, że wygra swój najbliższy pojedynek, więc już ma na oku potencjalnego następnego rywala. Murański wyjawił, że chętnie zmierzy się z synem Macieja… czyli aktualnym mistrzem FAME MMA – Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką.

Murański

Maksymilian swój najbliższy pojedynek stoczy już dwudziestego dziewiątego września na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Wiewiórka w formule K-1 (małe rękawice) zmierzy się z Josefem Simao.

Wiewiór jest przede wszystkim posiadaczem pasa w freakowej organizacji. Obrona miała miejsce na gali FAME MMA 18, gdzie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Arkadiusza ”Aroya” Tańcule.

Murański chętny na walkę z Wiewiórem!

Dużo kibiców/internautów będzie zaskoczonych. Jacek Murański jest przekonany, że zwycięży najbliższy pojedynek, a następnie chętnie zmierzy się z mistrzem FAME – Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką.

Oto co odpisał ”Muran” jednemu z widzów.

Dlatego wezmę na warsztat najpierw starszego, a po nim młodszego. Ciekawe czy podwójny mistrz federacji FAME MMA dałby radę przebić się przez tę moją ”słabą obronę”. PS: Podobają mi się te pasy… oba

54-latek ostatni pojedynek stoczył pierwszego lipca na gali PRIME SHOW MMA 5, gdzie musiał uznać wyższość Pawła Jóźwiaka. Prezes Fight Exclusive Night po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.  

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis