MMA PLBorys MańkowskiFAME 11: Borys Mańkowski na dłużej we freakowej organizacji? “Jeśli ściągną weterana UFC, na przykład…”

FAME 11: Borys Mańkowski na dłużej we freakowej organizacji? “Jeśli ściągną weterana UFC, na przykład…”

Na wczorajszej konferencji prasowej przed galą FAME 11 poznaliśmy walkę wieczoru październikowej imprezy. Main eventem gali będzie pojedynek na zasadach brudnego boksu między Borysem Mańkowskim a Normanem Parkiem.

Starcie to zakontraktowano jako jednorundową 15-minutową walkę bokserską w małych rękawicach. Modyfikacja zasad ma wpłynąć na widowiskowość tego starcia.

FAME MMA 11: Rewanż Parke z Mańkowskim w boksie! | NaszeMMA

FAME 11: Borys Mańkowski na dłużej we freakowej organizacji? “Jeśli ściągną weterana UFC, na przykład…”

Borys Mańkowski to były mistrz wagi półśredniej Federacji KSW i jeden z najlepszych zawodników MMA w kraju. Wielu obserwatorów zastanawia się czy “Diabeł Tasmański” zostanie w organizacji FAME MMA na dłużej.

Sam podczas wczorajszej konferencji prasowej odniósł się do tej kwestii zaznaczając, że nie może wykluczyć swojej kolejnej walki w klatce FAME MMA:

“Nie mogę powiedzieć co będzie dalej, bo jeśli właściciele zaczną na przykład ściągać weteranów MMA i byłych zawodników UFC i zaproponują mi taką walkę, to będę się zastanawiał. Jeśli na przykład ściągną weterana UFC, na przykład BJ Penna i zaproponują mi tę walkę, to ją przyjmę.”

A Wy jak sądzicie – czy Borys Mańkowski na dłużej zostanie w organizacji FAME MMA?

Zobacz także:

Norman Parke vs. Borys Mańkowski walką wieczoru gali FAME MMA 11!

Stało się! Na gali FAME MMA 11 dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Normanem Parke, a Borysem Mańkowskim. Walka odbędzie się w formule bokserskiej. Zawodnicy zawalczą ze sobą 15 minut bez przerwy – w rękawicach do MMA!

Michał Oleksiejczuk o freak fightach: Dla mnie to jest gówno, pójście na łatwiznę! Co wy na to?

Jak widać Michał Oleksiejczuk (15-4) należy do zawodników, którzy nie przepadają za freak fightami. ”Lord” zapewnia, że jest to pójście na łatwiznę. Zawodnik UFC twierdzi, że w obecnych czasach dzieją się złe rzeczy w środowisku MMA.

Drugie starcie pań dodane do karty KSW 63

Kolejne dwie zawodniczki kategorii muszej zadebiutują podczas gali KSW 63. Podpisana już wcześniej przez organizację Sara Luzar-Smajić (2-1, 1 KO) zmierzy się 4 września z młodziutką hiszpanką, Aitaną Alvarez (1-0).