MMA PLGamrotPierwsze słowa ”Gamera” po porażce w UFC: Dwa kroki w tył.. [WIDEO]

Pierwsze słowa ”Gamera” po porażce w UFC: Dwa kroki w tył.. [WIDEO]

Mateusz Gamrot (17-1) nie może pogodzić się z werdyktem sędziów! ”Gamer” w swoim pierwszym pojedynku w największej organizacji na świecie przegrał dyskusyjnie na punkty. Była to jego pierwsza zawodowa przegrana.

Pierwsza runda należała do byłego podwójnego mistrza KSW. Gamrot zdobywał obalenia choć nie udało się długo utrzymać rywala w parterze. Guram Kutateladze (12-2) od początku był niebezpieczny w stójce. Bardzo często dochodził do głosu po kopnięciu na korpus.

Drugą odsłonę świetnie rozpoczął Guram! ”Gamer” był w opałach, ale uspokoił sytuację. Polak ponownie wchodził w nogi, ale tym razem jego przeciwnik był na to gotowy. Trzecia runda była decydująca. Gamrot dalej musiał się chronić przed kopnięciami, ale sam też trafiał wychodząc z prostymi na przeciwnika. Udało się również zdobyć sprowadzenie. Jak widać dla sędziów nie było to wystarczające, aby wygrać tą walkę..

Mamy pierwsze słowa ”Gamera” po niespodziewanej przegranej!

Trzeba przyznać, że była to duża niespodzianka. Mateusz Gamrot (17-1) w debiucie przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z również debiutującym Guramem Kutateladze (12-2). Przed tym pojedynkiem ”Gamer” był zdecydowanym faworytem bukmacherów. 

Mamy już pierwsze słowa naszego reprezentanta po sobotniej walce na Fight Island. Mateusz Gamrot wraz z narożnikiem nie mogą się pogodzić z takim werdyktem.

Gamrot

Nie przegrywa ten kto nie próbuje… a świat należy do odważnych! Najwidoczniej za mało zrobiłem dzisiejszej nocy…Cieszą mnie opinie z całego świata – kibiców, a przede wszystkim topowych trenerów i zawodników ze wygrałem ta walkę co pokazują też wszystkie statystki… wyniku już nie zmienimy ale bądźcie pewni ze będę jeszcze ciężej trenował. Ogromnie jestem wdzięczny i dziękuje za całe wsparcie od Was. Na dniach napisze cos więcej. teraz potrzebuje odpoczynku i nadrobienia czasu z rodzina!

Plusem z całej sytuacji jest fakt, że walka Mateusza Gamrota (17-1) została doceniona bonusem. ”Gamer” za walkę z Gruzinem zgarnia dodatkowe 50 tysięcy dolarów.

''Gamer'' po walce

''Gamer'' komentuje dyskusyjną decyzje sędziów w UFC!

Opublikowany przez MMA SHOTY Niedziela, 18 października 2020

Zobacz także:

Szczegółowe statystyki w walce Gamrota! Jak wy punktowaliście?

Ta decyzja będzie dyskusyjna jeszcze długo. Mateusz Gamrot w debiucie przegrywa niejednogłośną decyzją sędziów

Rywal ”Gamera” czuje, że wygrał niesprawiedliwie! Jak oceniacie zachowanie Gruzina?

Tego mało kto by się spodziewał. Guram Kutateladze po walce z Gamrotem powiedział, że nie czuje się wygrany