MMA PLFAME MMAPiękny gest FAME – wspólnie z DIOZ pomogą pokrzywdzonym zwierzętom

Piękny gest FAME – wspólnie z DIOZ pomogą pokrzywdzonym zwierzętom

FAME to największa w Europie federacja freak fight, która zdobyła wielką popularność dzięki organizacji gal, na których popularni influencerzy walczą ze sobą w oktagonie. Federacja pozytywnie zaskoczyła, ogłaszając zupełnie inny pojedynek. Wspólnie z Dolnośląskim Inspektoratem Ochrony Zwierząt (DIOZ) zamierza stanąć do walki o lepsze warunki życia dla niewinnych i bezbronnych ofiar okrucieństwa człowieka.

Piękny gest FAME
Foto: FAME MMA

FAME dla DIOZ

Wszyscy członkowie zarządu naszej federacji to prawdziwi miłośnicy zwierząt. Prywatnie każdy z nich wspiera na różne sposoby organizacje pro-zwierzęce. Teraz zdecydowaliśmy się zrobić coś więcej. Fani FAME niejednokrotnie okazywali wielkie serce i gotowość pomocy potrzebującym. Wierzymy, że i teraz wspólnie zrobimy coś dobrego

mówi Michał Jurczyga, rzecznik federacji FAME.

W ramach akcji “FAME dla DIOZ” założona została zbiórka pieniędzy na portalu pomagam.pl: https://pomagam.pl/f86ekc. Federacja sama dokonała pierwszej wpłaty w wysokości 30 000 zł. Oprócz tego DIOZ otrzyma specjalny reflink do zakupu biletów na galę FAME 19. Dzięki niemu 10% z każdego biletu zakupionego za pośrednictwem dedykowanego linka zostanie przekazane na rzecz DIOZ.

Również dostęp do transmisji z FAME 19 będzie można wykupić poprzez reflink DIOZ – w tym przypadku także 10% dochodu zostanie przeznaczone na rzecz DIOZ. Oprócz tego na gali FAME 19 w Krakowie zostanie przygotowane specjalne stoisko DIOZ, w którym wolontariusze będą zbierali dary rzeczowe. Co więcej, na oficjalnych profilach FAME w mediach społecznościowych będą publikowane wzruszające historie psów czekających na adopcję.

Ogromne koszty pomocy

Obecnie w placówkach DIOZ przebywa ok. 500 zwierząt. Zdecydowana większość z nich potrzebuje pomocy weterynaryjnej – odrobaczania, konsultacji, zabiegów i skomplikowanych operacji. Każda uratowana istota wymaga nie tylko ogromnego wysiłku, ale również olbrzymich środków finansowych. Miesięczny koszt stały funkcjonowania placówek DIOZ to min. 500 000 zł.


Jesteśmy niezmiernie podekscytowani współpracą z FAME. Wierzymy, że taka inicjatywa może mieć ogromny wpływ na świadomość społeczną i przyczynić się do poprawy warunków życia zwierząt. Partnerstwo to ukazuje, że różnorodne dziedziny mogą ze sobą współpracować dla wyższego celu, a my jesteśmy zobowiązani do angażowania się w takie projekty dla dobra naszych podopiecznych.

opowiada Wojciech Niedzielski z DIOZ.

Pełna transparentność

Pragniemy podkreślić, że każda złotówka zebrana w ramach naszej akcji zostanie przeznaczona na zakupy środków wskazanych przez DIOZ. Będą to w głównej mierze leki, opatrunki, karma, itd. Federacja po zakończeniu akcji przedstawi do publicznej wiadomości szczegółowe sprawozdanie finansowe wraz z wszystkimi rachunkami potwierdzającymi wykorzystanie środków zgodnie z przeznaczeniem.

dodaje Jurczyga.

DOŁĄCZ DO AKCJI

Link do zbiórki FAME dla DIOZ: https://pomagam.pl/f86ekc

Bilety na FAME 19 (10% na rzecz DIOZ):
https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/fame-mma?partner=dioz

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Oleksandr Usyk chwali niepokonanego pięściarza reprezentującego Polskę: Pracuje, uczy się, ma wielkie marzenia

Oleksandr Usyk przebywa aktualnie w okolicach Karpacza, gdzie przygotowuje się do kolejnej swojej walki. Ukraiński pięściarz zawalczy już za dwa tygodnie we Wrocławiu, a jego rywalem będzie Daniel Dubois. Usyk w trakcie przygotowań chwali niepokonanego pięściarza reprezentującego Polskę.

Gamrot opowiada śmieszną sytuację z walki w UFC! Rywal Polaka był zaskoczony!

Na kanale ”Winiego” pojawiła się rozmowa z Mateuszem Gamrotem (22-2), który opowiedział o jednej z śmiesznych historii mająca miejsce przed walką w największej organizacji na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis