MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME 21: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

FAME 21: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

FAME 21: Karta walk już została zapełniona! Organizatorzy przygotowali naprawdę ciekawą rozpiskę. Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali w PreZero Arenie Gliwice. Czeka nas sporo interesujących pojedynków w różnych formułach. Wydarzenie zwieńczy występ legendy polskiego boksu.

FAME 21 karta walk

Gala FAME 21 dostępna tylko w systemie PPV na CANAL+Online. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Bohaterem walki wieczoru będzie były mistrz świata IBF i IBO w wadze junior ciężkiej oraz WBC w wadze półciężkiej Tomasz Adamek. Jego rywalem będzie natomiast streamer Patryk Bandurski. “Góral” po raz ostatni walczył w lutym na gali KSW Epic, gdy jego starcie z Mamedem Khalidovem zostało przerwane po 3. rundzie na skutek kontuzji rywala. “Bandura” z kolei ma na koncie dwie wygrane walki w boksie – z Alanem Kwiecińskim i Piotrem Szeligą.

Po wydarzeniach podczas poniedziałkowej konferencji prasowej z gali na wypadł “Don Kasjo”, któremu założono szwy. Paweł Tyburski, który dopuścił się ataku na nim został zaś zdyskwalifikowany. Ostatecznie zestawiono ze sobą ich rywali tzn. Michał “Wampir” Pasternak zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

FAME 21 Kto walczy na gali?

Oprócz tego na gali FAME 21 w formule K-1 Rafał „Takefun” Górniak podejmie Roberta „Sutonatora” Pasuta. Do klatki powróci też znany z występów w KSW aktor Tomasz „Strachu” Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z Adrianem Ciosem. Po raz kolejny zawalczy też znany z udzielania się na Twitterze (obecnie serwis X) Grzegorz „Greg” Gancewski. Tym razem naprzeciw niego stanie Piotr “Szeli” Szeliga.

Całą galę otworzy zaś starcie zawodniczki MMA z bokserką, w którym każda runda toczona będzie w innej formule. W pojedynku Klaudii Syguły z Ewą Piątkowską pierwsza runda toczona będzie na zasadach boksu, druga w K-1 zaś trzecia w formule MMA.

Gala FAME 21 dostępna będzie w systemie PPV na Canal+Online. Oprócz transmisji i późniejszego zapisu gali w ramach pakietu dostępne są liczne filmy i seriale. Zakupu można dokonać w ramach oferty jednorazowej za 49 zł bądź w ramach oferty subskrypcyjnej za 39 zł miesięcznie. Dla osób aktualnie subskrybujących już Canal+Online dostęp kosztuje również 39 zł.

FAME 21: Karta walk

Tomasz „Góral” Adamek vs. Patryk „Bandura” Bandurski – walka bokserska
Michał „Wampir” Pasternak vs. Alan Kwieciński – walka bokserska
Rafał „Takefun” Górniak vs. Robert „Sutonator” Pasut – walka w formule K-1
Tomasz „Strachu” Oświeciński vs. Adrian Cios
Piotr „Szeli” Szeliga vs. Grzegorz „Greg” Gancewski
Maciej „Kaczor BRS” Kaczmar vs. Mariusz „Hejter” Słoński – walka w formule K-1
Dominik „Kaleson” Cybulski vs. Jakub „Guzik” Szymański – walka bokserska
Dominik „Mrozzo” Mrozowski vs. Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz – walka w formule K-1
Jakub „Azdus” Matowicki vs. Miłosz „Dejvid” Boras – walka w formule K-1
Klaudia Syguła vs. Ewa Piątkowska – walka w różnych formułach (1. runda – boks, 2. runda – K-1, 3. runda – MMA)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis