MMA PLNajnowszeFAME MMA“Mam to po tej, ale jeszcze nie po tej” – Adrian Cios tłumaczy na kiedy ma skierowanie na leczenie [WIDEO]

“Mam to po tej, ale jeszcze nie po tej” – Adrian Cios tłumaczy na kiedy ma skierowanie na leczenie [WIDEO]

Zyskujący coraz większą popularność freak fighter zapewne lubujący się w rozwiązywaniu łamigówek i w zadawaniu takowych innym – Adrian Cios ponownie wprowadził widzów w swoisty mindfuck. Cios w najnowszym programie Cage ze swoim udziałem tłumaczy, po której walce ma skierowanie do… psychiatryka.

Adrian Cios

Adrian Cios w swojej najbliższej walce stanie w klatce na przeciwko kulturysty, aktora i influensera, niekoniecznie będącego przyjacielem typów spod ciemnej gwiazdy Tomasza Oświecińskiego.

Ich walka odbędzie się na sobotniej gali FAME 21: Pretendent.

Adrian Cios tłumaczy, po której walce ma skierowanie do psychiatryka

Cios w tygodniu medialnym przed FAME 21 był gościem programu CAGE, gdzie padło pytanie o jego terapię psychologiczną. W programie freak fighter w pokrętnych słowach próbował wytłumaczyć na kiedy ma skierowanie do odbycia leczenia psychiatrycznego:

“Jeszcze po tej walce nie. Mam po tej, ale jeszcze nie po tej, w sensie wiesz o co chodzi Kaczor? Nie po tej, ale po tej. Generalnie w późniejszym czasie, po walce. Nie od razu po tej walce, ale po tej walce bo jeszcze po następnej. Czyli po tej, ale nie po tej. Po następnej.”

Cała wypowiedź Ciosa poniżej:

A Wy już wiecie kiedy Adrian Cios idzie do psychiatryka?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis