MMA PLBellatorPiękna Rosjanka nowym odkryciem organizacji Bellator? W debiucie brutalny nokaut w 29-sekund!

Piękna Rosjanka nowym odkryciem organizacji Bellator? W debiucie brutalny nokaut w 29-sekund!

Piękna Diana Avsaragova (3-0) to nowy nabytek organizacji Bellator. Reprezentantka Rosji w debiucie pokazała się z kapitalnej strony. 22-latka potrzebowała zaledwie 29 sekund na znokautowanie przeciwniczki.

W walce wieczoru Bellator 256 zobaczyliśmy pierwszy pojedynek świetnie obsadzonego turnieju. W starciu weteranów – Ryan Bader (28-6) po pełnych 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Lyoto Machidą (26-11).

Debiut w wielkim stylu!

Diana Avsaragova (3-0) to nowe odkrycie w organizacji Bellator? 22-latka pokazała się z świetnej strony w swoim debiucie. Rosjanka potrzebowała zaledwie 29 sekund, aby znokautować Tare Graff (1-3).

”Pantera” nie walczy regularnie choć to może się zmienić po podpisaniu kontraktu z drugą siłą na świecie. Diana robi wrażenie nie tylko w klatce, ale również swoją urodą. Trzeba przyznać, że 22-latka należy do tych… urodziwych kobiet!

Zobacz także:

Wielka przemiana Taxi Złotówy! Wrzesień: Od początku mojej metamorfozy straciłem 70kg!  Robi wrażenie?

Szymon Wrzesień już w czerwcu stoczy swój następny pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Taxi Złotówa” w walce wieczoru MMA VIP 2 zmierzy się debiutującym Szymonem Komandosem.

Doszło do face to face przed walką kobiety z mężczyzną! Widzieliście?

Mamy pierwsze face to face przed walką kobiety z mężczyzną. Mowa tu o starciu w grapplingu pomiędzy Craig Jonesem, a Gabi Garcią. Przewaga gabarytów Brazylijki jest aż nadto widoczna.