MMA PLGrapplingWielka przewaga! Doszło do face to face przed walką kobiety z mężczyzną!

Wielka przewaga! Doszło do face to face przed walką kobiety z mężczyzną!

Mamy pierwsze face to face przed walką kobiety z mężczyzną. Mowa tu o starciu w grapplingu pomiędzy Craig Jonesem, a Gabi Garcią. Przewaga gabarytów Brazylijki jest aż nadto widoczna.

Garcia

Przypomnijmy, że wstępnie do tego pojedynku miało dojść dwudziestego ósmego marca. Pojawił się jednak problem z transmisją w Azji, gdzie nie brakuje fanów 35-latki. Już niebawem poznamy nową datę.

Jest pierwsze face to face!

Jesteśmy już po pierwszym face to face przed walką kobiety z mężczyzną. Już niebawem Craig Jones na macie zmierzy się z Gabi Garcią. Trzeba przyznać, że przewaga warunków fizycznych jest mocno widoczna.

Do ich starcia ma dojść w Los Angeles. Tak Craig Jones skomentował nadchodzący pojedynek.

Zrobimy walkę bez limitu czasowego tam gdzie trenuje i będziemy transmitować to na żywo za darmo. To się wydarzy na 100%. Mam nadzieję, że pójdzie mi dobrze (śmiech). Jeśli nie, jeśli przegram to przejdę na emeryturę. Jeśli przegram z Gabi to zakończę swoją karierę. Bez limitu czasowego, tylko poddania. Oczywiście wiele osób myśli, że to żart, ale patrząc na zainteresowanie to czemu mielibyśmy tego nie zrobić? Oglądajcie. Flo Grappling nie chciało tego dotknąć, ale zorganizujemy transmisję na żywo.

Brazylijka w ostatnim czasie stawia na starty w grapplingu. Gabi pod koniec lutego wystąpiła na gali Who’s #1, gdzie przegrała na punkty z Nathiely de Jesus. Co ciekawe w walce wieczoru swoje następne zwycięstwo odnotował właśnie Craig Jones.

Zobacz także:

Premiera filmu Creed 3 w listopadzie! Sylvester Stallone nie powtórzy… roli Rocky’ego! Jak to wielka strata?

Już dwudziestego czwartego listopada w Święto Dziękczynienia w USA odbędzie się premiera trzeciej części ”Creed”. Legendarny Sylvester Stallone w końcu odpowiedział na pytania i zdradził czy pojawi się w następnej części.

Paweł Jóźwiak zainteresowany Materlą: Jest zawsze u nas mile widziany! Jest na to szansa?

Michał Materla (29-8) po wielu latach współpracy pożegnał się z największą organizacją w naszym kraju. ”Cipao” aktualnie jest związany jedynie z EFM. Bez zaskoczenia wiele federacji będzie zainteresowanych walkami legendy KSW. Mamy już pierwszego chętnego. Mowa o… Fight Exclusive Night!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis