MMA PLMMA-VIPWielka przemiana Taxi Złotówy! Wrzesień: Od początku mojej metamorfozy straciłem 70kg! 

Wielka przemiana Taxi Złotówy! Wrzesień: Od początku mojej metamorfozy straciłem 70kg! 

Szymon Wrzesień już w czerwcu stoczy swój następny pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Taxi Złotówa” w walce wieczoru MMA VIP 2 zmierzy się debiutującym Szymonem Komandosem.

Jeszcze nie tak dawno mówiło się o potencjalnej walce z Krystianem Pudzianowskim na gali Fight Exclusive Night. Ostatecznie pomysł tego zestawienia zakończył się fiaskiem, ponieważ ostatnia edycja była transmitowana na kanałach Polsatu, a nie w usłudze PPV.

Taxi Złotówa nie zamierza na tym poprzestawać!

Szymon Wrzesień w mediach społecznościowych przypomniał o swojej wielkiej metamorfozie i zapowiedział, że nie jest to koniec, a efekty mamy zobaczyć już niedługo.

Jak tam u Was forma po Świętach? U mnie Złotówa TOP ⬆️🔥(Zibi 😉) Waga pokazała 90.0kg co oznacza, że od początku mojej metamorfozy straciłem 70kg! (Maksymalna waga 160kg). To jeszcze nie jest moje ostatnie słowo, jeżeli chodzi o budowanie formy. Do walki na @_mma_vip 19 czerwca będzie jeszcze lepiej 💪 Póki co i tak jestem dumny z tego co dokonałem. Kosztowało mnie to mnóstwo pracy i determinacji. Jednak nie byłoby to możliwe bez pomocy ekspertów. Poradni dietetycznej @bewell_mauricz, dietetyków @patrycjazawierska oraz @jakub_mauricz. Kluczem było również regularne odżywianie z @dietyodbrokula oraz suplementacja @drnatural.pl.  Jeżeli pragniesz osiągnąć sukces to do odchudzania należy podejść kompleksowo. Najważniejsza jest ciężka praca i systematyczność, ale samemu było by mi bardzo trudno. Dlatego korzystając z własnego doświadczenia zachęcam do skorzystania z pomocy ekspertów.

Zobacz także:

Premiera filmu Creed 3 w listopadzie! Sylvester Stallone nie powtórzy… roli Rocky’ego! Jak to wielka strata?

Już dwudziestego czwartego listopada w Święto Dziękczynienia w USA odbędzie się premiera trzeciej części ”Creed”. Legendarny Sylvester Stallone w końcu odpowiedział na pytania i zdradził czy pojawi się w następnej części.

Paweł Jóźwiak zainteresowany Materlą: Jest zawsze u nas mile widziany! Jest na to szansa?

Michał Materla (29-8) po wielu latach współpracy pożegnał się z największą organizacją w naszym kraju. ”Cipao” aktualnie jest związany jedynie z EFM. Bez zaskoczenia wiele federacji będzie zainteresowanych walkami legendy KSW. Mamy już pierwszego chętnego. Mowa o… Fight Exclusive Night!