MMA PLKSWPhil De Fries wystąpi na KSW 74! Znamy rywala na kolejną walkę w obronie pasa wagi ciężkiej!

Phil De Fries wystąpi na KSW 74! Znamy rywala na kolejną walkę w obronie pasa wagi ciężkiej!

Mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW – Phil De Fries wystąpi na gali KSW 74! W amerykańskich mediach podano także szczegóły jego kolejnej obrony mistrzowskiego pasa w postaci przeciwnika.

Phil De Fries wystąpi na KSW 74

Informacja o kolejnym pojedynku z udziałem Brytyjczyka ukazała się na portalu MMAjunkie.com.

Phil De Fries wystąpi na KSW 74

De Fries wystąpi w walce wieczoru gali KSW 74, która zaplanowana jest na dzień 10 września. Jego przeciwnikiem będzie Ricardo Prasel.

Dla Anglika będzie to siódma obrona tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej KSW. Pas De Fries zdobył w 2018 roku nokautując Michała Andryszaka. Od tamtego momentu pozostaje on czempionem w najcięższej kategorii wagowej w KSW, osiągając serię dziewięciu zwycięstw z rzędu. Po odejściu z UFC w 2013 roku, De Fries notuje rekord 12-3.

Jego rywal – Ricardo Prasel jest już znany kibicom KSW. Niemiec w swoim debiucie w klatce Konfrontacji Sztuk Walki pokonał Michała Kitę. W drugim swoim występie w KSW pokonał byłego zawodnika UFC i pretendenta do tytułu mistrzowskiego ACA – Daniela Omielańczuka.

Komu będziecie kibicować w tej walce?

Zobacz także:

Roberto Soldić kończy przygodę w KSW! Piękne słowa Chorwata na pożegnanie po polsku!

Roberto Soldić już wybrał! Na pewno nie wiąże przyszłości z organizacją KSW, w której to dojrzał jako zawodnik MMA. Wybrał nietypowy kierunek, o którym wspominaliśmy na naszym portalu.

Mansur Azhiev ogłosił zakończenie kariery MMA!

Takiej wiadomości w poniedziałkowy wieczór nikt się nie spodziewał. Mansur Azhiev ni stąd ni z owąd ogłosił zakończenie kariery MMA. Zawodnik WCA Fight Team dodał post na Instagramie, w którym po krótce wyjaśnił swoją decyzję.

Niepokonany Patryk Likus zmierzy się z Pascalem Hintzenem na gali KSW 73

Niepokonany Patryk Likus (2-0, 1 KO) powróci do klatki KSW, by zmierzyć się w niej z Pascalem Hintzenem (7-1, 5 Sub). Do starcia w wadze piórkowej dojdzie podczas gali KSW 73, która odbędzie się 20 sierpnia w hali COS TORWAR w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis