MMA PLNajnowszearmia fight nightNagłe zaskoczenie! Mansur Azhiev ogłosił zakończenie kariery MMA!

Nagłe zaskoczenie! Mansur Azhiev ogłosił zakończenie kariery MMA!

Takiej wiadomości w poniedziałkowy wieczór nikt się nie spodziewał. Mansur Azhiev ni stąd ni z owąd ogłosił zakończenie kariery MMA. Zawodnik WCA Fight Team dodał post na Instagramie, w którym po krótce wyjaśnił swoją decyzję.

Mansur Azhiev przed Armia Fight Night 11
Foto: mmapltv

Jeden z największych polskich talentów MMA postanowił, że nie wejdzie już do klatki. To wielka szkoda dla całości dyscypliny nad Wisłą, bowiem Mansur był wymieniany jako jeden z niewielu zawodników, którzy z biegiem czasu mogliby namieszać w najlepszej organizacji na świecie UFC.

Mansur Azhiev kończy karierę!

Witam, mógł bym tu długo pisać ale postaram się jak najkrócej. Dla niektórych smutna nowość, a dla innych szczęśliwa)
Kończę karierę zawodową w MMA, BARDZO DZIĘKUJE wszystkim którzy byli ze mną przez tą piękna podróż, wystarczy już ludzi bić). Pozdrawiam

– napisał na Instagramie.

Nie znamy kulisów podjęcia tej stanowczej decyzji. Trzeba przyznać, że jest ona ogromnym zaskoczeniem. Mansur Azhiev stoczył w MMA 7 zawodowych walk, wygrywając wszystkie. Aż 4 razy występował na gali Armia Fight Night. Ostatni raz w oktagonie widzieliśmy go w listopadzie zeszłego roku, kiedy to przez decyzję sędziów pokonał Amaruy’a Juniora.

W przeszłości mierzył się z takimi zawodnikami jak Adrian Kępa i Dominik Gierowski. 4 walki Mansur kończył efektownie przed czasem, wygrywając przez TKO.

Teraz pochodzący z Czeczenii wojownik poszedł w ślady brata Anzora, który również był bardzo obiecującym zawodnikiem, lecz wcześnie skończył karierę (mając rekord 7-2).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis