Phil de Fries: Tomasz Narkun chyba nie jest popularny w Polsce, wielu fanów chce, żebym wygrał z nim

Mistrz wagi ciężkiej federacji KSW Phil de Fries (16-6, 1 N/C) goszcząc w ostatniej audycji Eurobash wypowiedział się na temat zbliżającej się walki z Tomaszem Narkunem (16-2), który – jego zdaniem – nie cieszy się w naszym kraju wielką popularnością.

Brytyjczyk wysnuwa takie hipotezy powołując się na komentarze, jakie dostaje przed walką z „Żyrafą”:

„On chyba nie jest bardzo popularny. Wiele osób komentuje i wysyła mi prywatnie wiadomości o treści: „Nienawidzę Narkuna, musisz go pokonać!”. Nawet ludzie, którzy mówią, że chcą jego wygranej go nie lubią, piszą mi: „Nienawidzę Narkuna, ale chcę by pas był w Polsce.”

Nie wiem jaką on jest osobą. Czy nie okazuje szacunku innym? Zobaczymy, na pewno się tego dowiemy.”

Więcej opinii Phila de Friesa na temat Tomasza Narukna do przeczytania TUTAJ. 

O KSW 47:

W walce wieczoru marcowej gali w superstarciu zmierzą się mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej i jedeny zawodnik, który pokonał w KSW Mameda Khalidova, Tomasz Narkun, a stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika. Na KSW 47 dojdzie także do starcia dwóch olbrzymich sił. Naprzeciw siebie staną najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. W innej z głównych walk wieczoru dojdzie do hitowego starcia pomiędzy byłymi mistrzami wagi półśredniej, Borysem Mańkowskim i Dricusem du Plessis. W walce, która powinna zapewnić olbrzymie emocje, Marcin Wrzosek podejmie Daniel Torres. Do klatki wejdzie też łodzianin Dawid Gralka, a jego przeciwnikiem będzie Paweł Polityło. Przed własną publicznością wystąpi też Bartłomiej Kopera.