MMA PLKSWPhil de Fries rzuca niecodzienne wyzwanie Pudzianowi. Czy Polak dałby radę? [WIDEO]

Phil de Fries rzuca niecodzienne wyzwanie Pudzianowi. Czy Polak dałby radę? [WIDEO]

Mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW Phil de Fries rzuca niecodzienne wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu! Po tym wideo, które Brytyjczyk udostępnił w swoich mediach społecznościowych rodzi się pytanie, czy Pudzian dałby radę zrobić podobnie co de Fries?

Phil de Fries rzuca niecodzienne wyzwanie Pudzianowi

Anglik dzierżący pas mistrzowski wagi ciężkiej KSW obrał sobie za medialny cel Mariusza Pudzianowskiego już po jego wygranej nad Michałem Materlą, do której doszło pod koniec maja na KSW 70 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Tam Pudzianowski ku zaskoczeniu środowiska MMA w Polsce potężnie znokautował legendarnego Materlę:

Phil de Fries rzuca niecodzienne wyzwanie Pudzianowi. Czy Polak dałby radę?

De Fries próbuje przykuć uwagę kibiców do tego potencjalnego pojedynku z Pudzianowskim. W najnowszym wideo zaprezentował wyzwanie, które polega na wypiciu dwóch szotów wódki i popiciu ich pokalem piwa.

Czy Pudzian podejmie się temu wyzwaniu?

Na razie Pudzianowski ma inne priorytety. Od godziny piątej jest już po treningu, a teraz zabiera się do pracy, co możecie zobaczyć -> TUTAJ

Swoją drogą – czy chcielibyście zobaczyć Mariusza Pudzianowskiego podejmującego wyzwanie rzucone przez Phila de Friesa?

Zobacz także:

Szef GROMDA komentuje zamieszanie przy walce Załęcki-Kubiszyn! Widzieliście?

Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował zamieszanie, które powstało na ostatniej gali High League 3. Ostatecznie Ergo Arenie nie doszło do wyczekiwanego starcia pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem.

Szulakowski o zarobkach w PRIME: Jeszcze takiej propozycji nie dostałem od nikogo! Co wy na to?

Grzegorz Szulakowski już dziewiątego lipca wraca do klatki. Popularny ”Szuli” w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 2 zmierzy się z Normanem Parke. Szulakowski w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jeszcze nigdy nie dostał tak dobrej oferty.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis