MMA PLArchiwumBareknuckle Fighting ChampionshipPerry i Alvarez zawalczą o pas “Króla Przemocy”. Podczas face to face bili się po… brzuchach!

Perry i Alvarez zawalczą o pas “Króla Przemocy”. Podczas face to face bili się po… brzuchach!

To będzie coś zupełnie nowego w świecie sportów walki! Dwóch byłych zawodników UFC, w tym jeden były mistrz – Mike Perry i Eddie Alvarez zawalczą o pas… “Króla Przemocy”! Za tymi zawodnikami oryginalny staredown!

Perry i Alvarez zawalczą o pas

Perry i Alvarez wystąpią w walce wieczoru gali BKFC 56, która odbędzie się w przyszłym miesiącu. Wczoraj natomiast miała miejsce konferencja prasowa, promująca to wydarzenie. Tam właściciel organizacji walk na gołe pięści – David Feldman tłumaczył przyznanie nowego rodzaju tytułu mistrzowskiego.

Perry i Alvarez zawalczą o pas “Króla Przemocy”. Podczas face to face bili się po… brzuchach!

Feldman tłumaczył, że wybór pasa mistrzowskiego “Króla Przemocy” należał do 47 tysięcy fanów walk na gołe pieści, którzy wybierali z trzech dostępnych wzorów. Wybrany pas mistrzowski będzie zaprezentowany w najbliższym czasie.

Feldman dodał także, że cieszy się, iż o wskazany wyżej tytuł zmierzą się właśnie niepokonany w walkach na gołe pięści Mike Perry i wchodzący z przytupem do organizacji BKFC Eddie Alvarez:

“Cieszę się z tego. Jestem zadowolony, że mogę zrobić w Salt Lake City coś zupełnie innego. To brutalny sport. Mówimy o tym od zawsze. To jest bardziej niebezpieczna formuła walki niż jakakolwiek inna. Musisz być niebezpieczny by walczyć na gołe pięści. Mike i Eddie tacy są. Dlatego to oni walczą o pas “Króla Przemocy”.

A potencjalni kandydaci do miana “Króla Przemocy” mają za sobą pierwszy staredown. Podczas face to face, Perry i Alvarez bili się po… brzuchach!

Sprawdźcie sami:

Przypominamy, że gala BKFC 56 z walką wieczoru Perry vs Alvarez odbędzie się już 2 grudnia w Salt Lake City. Będziecie śledzić wydarzenia na tej gali?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis