Peja nie chciał wystąpić w FAME MMA z szacunku do zawodników, Fu na to: Nikt tutaj nikomu nie zabiera CHLEBA

Ostatnio głośnym echem w mediach odbiła się wiadomość o tym, że jeden z najistotniejszych raperów w historii polskiego rapu – Rychu Peja odmówił występu w klatce organizacji FAME MMA (SZCZEGÓŁY TUTAJ). Teraz natomiast mamy odpowiedź w tej kwestii innego reprezentanta starej szkoły rapu – Fu.

Fusznik zamieścił na swojej stronie na Facebooku obszerny komentarz odnoszący się do słów Peji, który deklarował, że ze względu na szacunek do prawdziwych zawodników, nigdy nie wejdzie do klatki FAME MMA.

Zdaniem Fu, potencjalna walka Peji oraz starcia różnych celebrytów w klatce nie ma żadnego powiązania z zawodnikami, którzy zawodowo uprawiają MMA.

Obszerny komentarz Fu w sprawie wypowiedzi Rycha Peji poniżej:

„Witam

Jeśli chodzi o wypowiedź Peji apropos walk szanuje to bardzo wrażliwe podejście Rycha do rezygnacji z walki i sprawy zawodowych fighterów itd ,ale uważam, że to trochę nie ma sensu jeśli chodzi o te zabieranie chlebka…

Ponieważ federacja taka jak np KSW- FFF do ,których zapraszani są min Rest, Decks itd , którzy mają rzeszę fanów przecież to są znane twarze z wiadomych względów ,bo tak to trzeba nazwać ,którzy mają coś wspólnego również ze sportem. Tylko i wyłącznie zaprasza się tam muzyków ,znanych kulturystów itd takie jest założenie tej całej gali zatem tutaj raczej w tym przypadku nikt nie chce skorzystać z talentu tych zawodników o, których wspomniał Peja z wiadomych przyczyn od tego są inne federacje.

Dlatego też jest to jednoznaczne, że nikt tutaj nikomu nie zabiera CHLEBA…Z tego co co się orientuję Ryniu dostał zaproszenie od Fame ,A tam jest inna polityka ponieważ tam zapraszany jest chyba każdy komu zgadza się FAME plus lajki ,wyświetlenia i subskrycje na yt to jest myśl przewodnia tej „Federacji” dlatego też tutaj po części by się zgadzało co powiedział Peja jeśli chodzi o Fame ponieważ w Fame czasami pojawiają się również i tacy zawodnicy o ,których wspomniał Peja, którzy zarabiają mniej.

Oczywiście ja również mam pełen szacun dla takich sportowców wiem jaki to ciężki kawał chleba ‘ciężka praca, ogromny wysiłek z trudem zdobywane środki materialne na rozwijanie tej pasji itd znam to ponieważ mam kumpli którzy trenują te dyscypliny i bardzo dobrze znam ten temat od podszewki

Piona!”