MMA PLPaweł TyburskiPaweł Tyburski o ciężkim okresie: Moje życie na 8-9 miesięcy się zatrzymało, przeleżałem je w łóżku!

Paweł Tyburski o ciężkim okresie: Moje życie na 8-9 miesięcy się zatrzymało, przeleżałem je w łóżku!

Paweł Tyburski już w sobotę wraca do klatki. Uczestnik ”Love Island” podczas PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie zmierzy się z Łukaszem Lupą. ”Tybori” postanowił w mediach społecznościowych wrócić do swojego ciężkiego okresu. Na szczęście jest już zdecydowanie lepiej!

Tyburski

Paweł Tyburski jest znany z bardzo mocnej stójki. Popularny “Tybori” również walczył w FAME. Przegrał jedynie z Arabem, który zdominował go zapaśniczo. W debiucie zdemolował Arkadiusza Tańculę, przeważając w całej walce. Tyburski trenuje pod czujnym okiem trenera Szyszki w warszawskim klubie Uniq Fight Club.

Tyburski: Depresja to kurewsko ciężka choroba, ale do ogarnięcia i okiełznania!

Paweł Tyburski postanowił wrócić do okresu, który był bardzo ciężki w jego życiu. ”Tybori” dochodzi do siebie, a sobotnia walka będzie tak zwanym przełamaniem.

Siemanko ludziska. Chciałem się podzielić z Wami Swója historia, która zreszta większość z Was już zna😊 Ponad rok temu gdy wydawało mi sie, ze to mój najlepszy czas w życiu i dopiero zaczynam rozwijać skrzydła to właśnie wtedy zawalił mi się cały mój świat, można powiedzieć, ze straciłem wszystko na czym mi bardzo zależało, przez  niekompetentna osobę i moja własna głupota znalazłem w totalnej dupie, czułem się najgorzej na świecie i miałem takie wrażenie, ze gdy ludzie są na samym dnie to ja pukałem do nich od spodu…Utrata miłości, upadek wizerunkowy, dwie operacje ręki, zniszczona twarz i sprawy, o których nie mogę tu pisać, a na końcu problemy finansowe przez brak udziału w życiu…nawet domek, który był moim mini marzeniem musiałem sprzedać odrazu po wykończeniu….straciłem sponsorów możliwośc trenowania, wstydziłem się wychodzić do ludzi…po prostu moje życie na te 8-9 msc się zatrzymało, przeleżałem je w łóżku, miałem tylko myśli jak mam ze Sobą skończyć. Ból , który mi towarzyszył 24/7 był tak ogromny, ze miałem wrażenie, ze mój duch chce opuścić moje ciało… doświadczyłem tak silnego bólu ducha, którego nie da się porównać do żadnego innego Wtedy dopiero pierwszy raz w życiu się z nim połączyłem i uświadomiłem Sobie, ze to co na zewnątrz to tylko awatar, ale wszystko co najważniejsze mamy w środku. Dziś jestem już w zupełnie innym miejscu i już czuje się wygrany a jutro mogę napisać na nowa swoją historie- i tak właśnie będzie !  Dziękuje tym nielicznym, którzy wtedy byli przy mnie i mnie wspierali, chociaż wtedy nie dopuszczałem praktycznie nikogo, bo nie chciałem dzielić się Swoja zła energia. Depresja to kurewsko ciężka choroba, ale do ogarnięcia i okiełznania👊 Dalej robię głupie błędy i wielu rzeczy żałuje, ale jak to mówią człowiek całe życie się uczy, a i tak głupi umrze🤷🏻‍♂️ Trzymajcie jutro za mnie kciuki 💪🏼

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o sytuacji z Załęckim: Tym filmikiem po kolana wszedłem w bagno! [WIDEO] Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z naszym portalem odniósł się do ostatniej odpowiedzi Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” postanowił nie tylko pokazać rozmowę pisemną, a także głosówki.

KSW doprowadzi do wielkiej walki? Martyn Ford wyzwał do pojedynku… Dwayne’a Johnsona!

Już od wielu lat mówi się o potencjalnym debiucie Martyna Forda w największej organizacji w naszym kraju. Teraz Brytyjczyk wyzwał na pojedynek Dwayne’a Johnsona i trzeba przyznać, że taki pojedynek w KSW byłby ogromnym hitem – jeśli mówimy o zainteresowaniu na całym świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis