MMA PLFENPaweł Jóźwiak zdradza ile gal FEN odbędzie się w 2021 roku: Jeśli wpływy z PPV będą się zgadzać…

Paweł Jóźwiak zdradza ile gal FEN odbędzie się w 2021 roku: Jeśli wpływy z PPV będą się zgadzać…

Foto: Twitter/ Paweł Jóźwiak

Prezes jednej z największych polskich organizacji mieszanych sztuk walki – Paweł Jóźwiak w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl zdradził ile gal organizacja FEN planuje przeprowadzić w nowym, 2021 roku.

Jóźwiak nie ukrywa, że aktywność w organizowaniu kolejnych imprez zależeć będzie od wpływów ze sprzedaży PPV.

Paweł Jóźwiak nie ukrywa jednak, że liczy na rekordowy rok pod względem produkcji gal:

“Jeśli nasze wydarzenia będą przynosiły dochód na odpowiednim, satysfakcjonującym nas poziomie, wtedy gal może być nawet 7. Zobaczymy, jak się rozwinie sytuacja.”

Jednocześnie prezes FEN zaznacza, że najbliższe gale Fight Exclusive Night będą transmitowane właśnie w systemie PPV:

“Dopóki kibice nie wrócą na hale, wszystkie nasze gale będą się odbywać w systemie płatnym. W dzisiejszej sytuacji organizacja gali bez kibiców w hali i bez systemu pay-per-view nie ma sensu. Z punktu widzenia biznesowego to jest nie do zrobienia. A my tego biznesu uczymy się w zasadzie od zera. Oczywiście, mamy wsparcie giganta czyli Polsatu, ale liczba sprzedanych subskrypcji w dużej mierze zależy od tego, jaki produkt przygotujemy.”

Całą rozmowę z prezesem Pawłem Jóźwiakiem możecie zobaczyć -> TUTAJ.

Zmiana daty FEN 32

Gala FEN 32: LOTOS Fight Night odbędzie się 20 lutego 2021 roku. Bohaterem walki wieczoru będzie Mateusz Rębecki (11-1, 6 KO, 4 SUB). Gala odbędzie się w systemie PPV i dostępna będzie na platformie FENMMA.tv, Cyfrowym Polsacie oraz na ipla.tv.

Poza „Chińczykiem”, który jest niepokonany w FEN, kibice zobaczą w akcji Szymona Bajora (21-9, 9 KO, 9 SUB). Rzeszowianin podczas gali FEN 30 wygrał przed czasem z Tasillo Lahrem i wciąż marzy o pasie mistrzowskim w kategorii ciężkiej. W derbach zachodniej części pomorza Wojciech Janusz (10-5, 3 KO, 4 SUB) podejmie Marcina Łazarza (12-7, 2 KO, 4 SUB).

Zobacz także:

Conor McGregor oskarżony o gwałt! Szokujące informacje na temat wydarzenia z udziałem Irlandczyka!

Gwiazda organizacji UFC Conor McGregor oskarżony o gwałt! W prasie pojawiły się szokujące informacje na temat sprawy, w którą zamieszany jest były podwójny mistrz największej organizacji MMA na świecie i największa gwiazda tego sportu!

Trener o przyszłości Joanny Jędrzejczyk: Nie weźmie walki, która nic nie znaczy

Trener American Top Team Mike Brown opowiedział co nieco o przyszłości Joanny Jędrzejczyk. Polka pozostaje nieaktywna od marca 2020 roku, kiedy to po fenomenalnej walce przegrała decyzją sędziów z mistrzynią UFC Weili Zhang.