MMA PLJoanna JędrzejczykTrener o przyszłości Joanny Jędrzejczyk: Nie weźmie walki, która nic nie znaczy

Trener o przyszłości Joanny Jędrzejczyk: Nie weźmie walki, która nic nie znaczy

Trener American Top Team Mike Brown opowiedział co nieco o przyszłości Joanny Jędrzejczyk. Polka pozostaje nieaktywna od marca 2020 roku, kiedy to po fenomenalnej walce przegrała decyzją sędziów z mistrzynią UFC Weili Zhang.

Trener o przyszłości Joanny Jędrzejczyk
Foto: Facebook/ Joanna Jędrzejczyk

Nadal nie mamy żadnej informacji na temat kolejnej walki z udziałem byłej mistrzyni wagi słomkowej UFC oraz jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci kobiecego MMA na świecie.

Co natomiast o przyszłości Polki sądzi jej główny trener?

Trener o przyszłości Joanny Jędrzejczyk: Nie weźmie walki, która nic nie znaczy

Mike Brown stawia sprawę jasno i jego zdaniem, Jędrzejczyk nie będzie się angażowała już w walki, które nie mają większego znaczenia w jej dywizji:

“Joanna była tam, zrobiła już wszystko. Była mistrzynią UFC przez wiele lat, jest jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek wszech czasów i jeśli ma walczyć ponownie, to musi to być wielka walka. Joanna nie będzie brała udziału w pojedynkach, które nie mają znaczenia. Uważam, że w końcu znajdzie coś, co sprawi u niej ekscytację, żeby zrobić coś ważnego, wstać z kanapy i wejść w końcu do klatki. Jest gotowa to zrobić, ale na tym etapie kariery nie będzie schylać się po okruszki. Nie ma nic do udowodnienia.”

Brown nie ukrywa, że jego zdaniem walka rewanżowa z Weili Zhang może przynieść w końcu upragniony powrót Polki:

“Joanna jest w dobrym momencie, by znowu walczyć o pas mistrzowski, tym bardziej, że pierwsza walka z Weili była bardzo bliska, remisowa. Joanna jest charyzmatyczna i właśnie tego oczekuje. Nie wiem czy od razu dostanie Joannę, ale na pewno ta walka ją interesuje.” – przyznał Brown w rozmowie z MMAjunkie.com.

Zobacz także:

Armia Fight Night 9 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy piątek czeka nas pierwsza większa gala MMA w Polsce w 2021 roku – Armia Fight Night 9.

Kontrowersyjna rozrywka Jona Jonesa. “Jeden strzał, jedno zabójstwo, mnóstwo bekonu”

To kolejna kontrowersyjna rozrywka Jona Jonesa. Były dominator w wadze półciężkiej UFC i uznawany przez wielu obserwatorów za najlepszego zawodnika MMA w historii – “Bones” podzielił się z fanami materiałem wideo z jego nowej “zabawy”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis