MMA PLMarcin NajmanPaweł Jóźwiak zaskoczy Najmana? Pojawiło się nagranie z jego treningu! [WIDEO]

Paweł Jóźwiak zaskoczy Najmana? Pojawiło się nagranie z jego treningu! [WIDEO]

Paweł Jóźwiak bierze na poważnie wyzwanie rzucone przez Marcina Najmana. Prezes Fight Exclusive Night zamierza sprawić niespodziankę w klatce. Pojawiło się też pierwsze nagranie z jego treningu.

Jóźwiak

Do walki z ”El Testosteronem” miałoby dojść w drugiej połowie 2021 roku. Pewne jest jedno do pojedynku nie dojdzie w Fight Exclusive Night ani w MMA VIP. W aktualnej sytuacji nie wiemy jednak czy Paweł Jóźwiak wraz z Najmanem dojdą do porozumienia, a walka odbędzie się w innej organizacji.

Prezes o walce z Najmanem wspominał nie tak dawno w rozmowie z naszym portalem:

Jest pierwsze nagranie!

Paweł Jóźwiak w coraz lepszej formie. Pojawiło się pierwsze nagranie z jego treningów. Mowa o walce z cieniem.

Paweł Jóźwiak w treningu 😮

Posted by Freak Fight on Wednesday, August 18, 2021

Jóźwiak do pierwszej walki w mieszanych sztukach walki przygotowuje się pod okiem Marcina Naruszczki. To nie koniec, bo mają być również treningi w Ankosie Poznań.

Zobacz także:

„Z aresztu zbiegł jeden z najniebezpieczniejszych ludzi w Europie – Roberto Soldić!”. Oficjalna zapowiedź KSW 63! Podoba się?

Federacja KSW rozpoczyna promocję gali KSW 63! „Z aresztu zbiegł jeden z najniebezpieczniejszych ludzi w Europie – Roberto Soldić”. Zapowiedź walki Soldić vs. Kincl

Misha Cirkunov vs. Krzysztof Jotko na październikowej gali UFC! Polak da radę?

Krzysztof Jotko (22-5) powróci do oktagonu na gali, która odbędzie się 2 października. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w kategorii średniej Misha Cirkunov (15-6).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis