MMA PLNajnowszeAdrian BartosińskiPaweł Jóźwiak o tym czy FEN stać na walkę Oleksiejczuk vs Bartosiński: Niech nam w kieszeń nie zaglądają!

Paweł Jóźwiak o tym czy FEN stać na walkę Oleksiejczuk vs Bartosiński: Niech nam w kieszeń nie zaglądają!

Paweł Jóźwiak przy okazji dzisiejszej gali FEN 47 w Ostródzie rozmawiał z dziennikarzami, którzy poruszyli temat potencjalnej walki mistrza FEN Cezarego Oleksiejczuka z mistrzem KSW Adrianem Bartosińskim. Obaj panowie prowadzą w mediach społecznościowych tak zwaną wojnę na memy, która wg wielu fanów powinna zakończyć się w ich konfrontacją w klatce.

Paweł Jóźwiak o tym czy FEN stać na walkę Oleksiejczuk vs Bartosiński

Problem jednak w tym, że obaj zawodnicy związani są kontraktami z aktualnymi pracodawcami. Cezary Oleksiejczuk jest mistrzem wagi półśredniej FEN, a Adrian Bartosiński dzierży ten tytuł w KSW.

Zatem praktycznie walka ta nie jest na ten moment do zrealizowania.

Paweł Jóźwiak o tym czy FEN stać na walkę Oleksiejczuk vs Bartosiński: Niech nam w kieszeń nie zaglądają!

Takie zdanie wyraził dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski, który w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym przyznał, że Adrian Bartosiński ma w tej chwili innych rywali w kolejce, a poza tym, organizacji FEN rzekomo miałoby nie stać na zorganizowanie takiego starcia.

Do tych sugestii odniósł się prezes FEN Paweł Jóźwiak, który wyraził gotowość do zorganizowania walki Oleksiejczuk vs Bartosiński, która miałaby odbyć się dwukrotnie. Raz w FEN, drugi raz w KSW:

“Z całym szacunkiem dla Wojka, to niech on bardziej się martwi o to, kto zapłaci za Czarka w KSW. A tym, czy my mamy z czego zapłacić to niech on się nie martwi. My im w kieszeń nie zaglądamy, niech oni nam też nie zaglądają. Z tymi sponsorami, których mamy tutaj na ściance to raczej nie musimy się martwić. Jeśli rzeczywiście KSW byłoby gotowe zrobić taki dwumecz, to nie ma problemu. My jesteśmy otwarci. Na pewno Adrianowi jesteśmy w stanie zapłacić taką samą gażę, jaką ma w KSW.”

Cała rozmowa z Pawłem Jóźwiakiem przed FEN 47 do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Artur Szpilka o starciu z Wrzoskiem: Fajna walka dla kibiców! Kości zostały rzucone!

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mymma.pl wypowiedział się o potencjalnym zestawieniu z Arkadiuszem Wrzoskiem. Przypomnijmy, że do tego zestawienia próbowano już doprowadzić w tym roku w Szczecinie. W tamtym momencie ”Szpila” wypadł z powodu kontuzji i musiał przejść operację. Niewykluczone, że największa organizacja w naszym kraju wróci do wspomnianego zestawienia.

Kołecki o powrocie do klatki: Nie będę się kulał z jakimiś kelnerami po klatce i ośmieszał siebie!

Szymon Kołecki (10-1) w rozmowie z Polsatem Sport został zapytany o potencjalny powrót do klatki. Medalista olimpijski ostatni pojedynek stoczył w lipcu 2021 roku. Podopieczny Mirosława Oknińskiego zmaga się z poważnymi kontuzjami, więc z tego też powodu nie widzimy jego kolejnych pojedynków.Kołecki o powrocie do klatki: Nie będę się kulał z jakimiś kelnerami po klatce i ośmieszał siebie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis