MMA PLNajnowszeFENOstatni rywal Kacpra Formeli w FEN zakończył karierę! Powód? Dostał inną pracę!

Ostatni rywal Kacpra Formeli w FEN zakończył karierę! Powód? Dostał inną pracę!

Ciekawostkę w mediach społecznościowych podał Prezes organizacji FEN – Jakub Borowicz. Sternik jednej z największych w Polsce organizacji mieszanych sztuk walki przekazał, że ostatni rywal Kacpra Formeli nieoczekiwanie zakończył karierę.

Ostatni rywal Kacpra Formeli w FEN zakończył karierę

I to zakończył ją mając 32 lata i rekord 13-5. Powód takiej, a nie innej decyzji zawodnika także został podany przez Borowicza.

Ostatni rywal Kacpra Formeli w FEN zakończył karierę! Powód? Dostał inną pracę!

O kim w ogóle mowa? Otóż, zawodnikiem, który zdecydował się na zawieszenie rękawic na kołku jest Kazach Nursultan Kassymkhanov.

Zawodnik ten wystąpił na gali FEN 51 w Lubinie, gdzie uległ Formeli decyzją sędziów. Teraz – jak czytamy we wpisie opublikowanym na portalu X przez Jakuba Borowicza – dostał on inną pracę, która nie pozwoli mu na kontynuowanie kariery w sportach walki.

Kassymkhanov dostał bowiem pracę w służbach mundurowych:

“Totalnie nieistotny fakt dla kibiców w polskim MMA, ale dla mnie mimo wszystko ważny: Nursultan Kassymkhanov – ostatni rywal Kacpra Formeli w FEN – zakończył sportową karierę. Powód: dostał pracę w służbach mundurowych, które wymagają jego 100% oddania służbie. Szkoda, bo na wypadek zwycięstwa chciałem dać mu szansę walki z Rzepeckim / Duńskim w pierwszej obronie pasa mistrzowskiego.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis