MMA PLNajnowszeAdrian BartosińskiBartosiński odpowiada Romanowskiemu: Ma IQ kamienia polnego!

Bartosiński odpowiada Romanowskiemu: Ma IQ kamienia polnego!

Doczekaliśmy się! Adrian Bartosiński zareagował na wypowiedzi Tomasza Romanowskiego. Mistrz KSW dolał oliwy do ognia!

Wczoraj wydarzyła się niespodziewana sytuacja. Adrian Bartosiński wstawił na swój kanał na YouTube filmik, w którym wbija szpileczki w innych zawodników KSW. Filmik jajcarski i z jajem, natomiast dla Tomka Romanowskiego, który był jednym z “celów” Bartosa, była to przesada. Reprezentant “Berserker’s Team” odpowiedział wczoraj w swoim stylu, także naturalnie agresji i inwektyw było co nie miara.

Tomasz Romanowski (18-10, 1NC) przegrał swoje 2 ostatni walki. W ostatniej został rozbity przez Damiana Janikowskiego, a jeszcze wcześniej odniósł porażkę w pojedynku z przyjacielem “Bartosa”, Pawłem Pawlakiem. Co by nie mówić, w obu tych walkach, jak z resztą w każdej, Tomek niezłomnie dawał z siebie, ile fabryka dała.

Tak jak wspomniałem, w jego odpowiedzi na film Bartosińskiego zawartych było sporo ostrych słów. Tomek znany jest z tego, że w język się nie gryzie i nie inaczej było tym razem. Przypomnę fragment wczorajszej relacji “Tommy’ego” w serwisie Instagram:

Wąchasz tylko jaja świnio. Na Ciebie też przyjdzie pora, pamiętaj o tym. (…) Teraz mam kontuzję i jełop widząc to nagrywa na mnie filmiki. Czacie? Jaką to trzeba być pałą?

Bartosiński odpowiada!

Odpowiedź zawodnika “Octopus Łódź” zdecydowanie zasługuje na miano “szydery”. Adrian także nie nawijał makaronu na uszy tylko konkretnie przekazał internautom, co myśli o Tomku:

On ma IQ kamienia polnego. Dochodzą dziwne głosy ze Szczecina, że z Tomkiem nie jest w porządku. Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy to postępująca choroba czy to Paweł (Pawlak) tak mocno bije? Tomek! Jak ktoś Ci każe to wszystko mówić to mrugnij 2 razy, żebyśmy wiedzieli, a jak nie…to czas najwyższy zacząć leczenie.

Story Adriana Bartosińskiego w serwisie Instagram.

Odpowiedź Adriana jest z pewnością ciut bardziej kulturalna, chociaż także jest konkretna. Do walki obu panów w oktagonie KSW zbyt szybko nie dojdzie z paru wiadomych względów. Natomiast atmosfera jest tak gruba, że da się ją kroić nożem. Romanowski prawdopodobnie nie zostawi tego bez odpowiedzi. Czekamy na rozwój wydarzeń!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis